środa, 22 września 2021

Szczuczyn

  • 7 komentarzy
  • 7175 wyświetleń

Zlot Motocyklowy w Szczuczynie 4.07.2021

 Zlot Motocyklowy w Szczuczynie 4.07.2021

Silniki motocykli po raz kolejny zaryczały pod szczuczyńskim ratuszem. Kilkuset motocyklistów i motocyklistek przyjechało na kolejny Zlot Motocyklowy do Szczuczyna.

Spotkanie rozpoczęło się około godz. 11.00 w centrum miasta. Wspólna parada ulicami połączona była z przejazdem nowo budowaną drogą S61. 

Moto Piknik ulokowano w starym parku przy ul. Senatorskiej. Za motocyklowe granie odpowiadał zespół Deep. Organizatorzy zadbali o atrakcje, zabezpieczyli dobrą muzykę i nagrody m.in. dla "Miss Zlotu", czy oryginalnej maszyny. Na uczestników czekał ciepły posiłek, słodkości i napoje, chociaż takiego dnia dla motocyklistów ważny jest oczywiście smak poczucia wolności i przysłowiowy wiatr we włosach!

Spragnieni integracji, po miesiącach nieplanowanego zamknięcia, otrzymali to czego chcieli - spotkali starych znajomych lub też poznali nowych, odprężyli się, posiedzieli na zielonej trawce, z zadowoleniem dyskutowali o wszelkich tematach i słuchali granych na żywo muzycznych dźwięków. 

 

fot. e-Grajewo.pl

Organizatorzy : Moto Stars Szczuczyn, Urząd Miejski oraz Biblioteka Centrum Kultury

 

poniedziałek, 20 września 2021

Noc Bibliotek w Szczuczynie - zapisy

poniedziałek, 20 września 2021

Rosa Tardia w Szczuczynie

Komentarze (7)

dobrze ze pogoda dopisała

Było wysmienicie

Bedzie więcej zdjęć droga redakcjo ?

Czy widzieliście zaangażowanie burmistrza Szczuczyna? To jest niesamowite. Brawo!

Fajnie wszystko było zorganizowane. Widać, że ludzie włożyli serce i mają głowę na karku. Byłem z kumplami już trzeci raz w Szczuczynie i na bank będziemy kolejny!

nieźle - dużo maszyn!

Fakt - dużo motocykli się zjechało. Robi wrażenie.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.