Złodziej procentów bez maski

aktualizacja: 2020-05-20 12:56:11     nr wiadomości: 42397     przeczytano: 3604     Ilość komentarzy komentarze: 3

60-latek przyjechał z gminy Prostki i próbował ukraść alkohol z ełckich marketów. Jego kradzieże nie uszły uwadze ochroniarzom, którzy zawiadomili policjantów. Mężczyzna nie stosował się także do obowiązku zakrywania ust i nosa. W konsekwencji trafił do policyjnej celi.

We wtorek (19.05) policjanci dwukrotnie interweniowali wobec mężczyzny, który próbował za darmo napić się alkoholu. Mężczyzna przyjechał do Ełku z terenu gminy Prostki. Najpierw około południa 60-latek w jednym z marketów ukradł wódkę, piwo i napoje o łącznej wartości blisko 200 złotych. Kilka godzin później mężczyzna ponownie dokonał kradzieży alkoholu i artykułów spożywczych w innym sklepie na terenie miasta. Tym razem o wartości blisko 90 złotych. I w tym przypadku kradzież nie uszła uwadze pracowników ochrony. Po zgłoszeniu 60-latek został zatrzymany przez policjantów.

Mężczyzna zbagatelizował także obowiązek zakrywania ust i nosa w miejscach ogólnodostępnych. Na uwagę zwróconą przez policjantów zareagował arogancko i wyraził lekceważenie do obowiązujących przepisów.

Za popełnione wykroczenia mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.Informacja o przypadkach łamania obostrzeń wynikających ze stanu epidemii każdorazowo trafia do miejscowego sanepidu. -  informuje KPP Ełk

Przeżyć 60-siąt lat i nic rozumieć. Myślę, że doskonale pamięta lata 70-siąte i 80-siąte. Milicjanci pomogli by mu założyć maseczkę i po pałowaniu nie lekceważył by już więcej obowiązujących przepisów.
Napisał: Meliorant dodano: 2020-05-20 16:37:52

Z maseczką go popieram ma chłop rację, podejrzewam że nie jest zbyt inteligentny ale ma więcej oleju w głowie niż reszta która godzi się na noszenie tych szmat na twarzy. Ja tam nie noszę i nie mam zamiaru, radzę obejrzeć obrady sejmu tam zakrywanie ust i nosa nie obowiązuje co 3 osła przepraszam posła.
Napisał: Tomek dodano: 2020-05-21 09:01:11

Mógł sie chociaz zamaskować.
Napisał: yogi dodano: 2020-05-21 11:08:56

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.