Żegnaj przedszkole!

aktualizacja: 2007-06-22 18:17:00     nr wiadomości: 4945     przeczytano: 13319     Ilość komentarzy komentarze: 1

        Dnia 22 VI 2007r odbyła się uroczystość zakończenia edukacji przedszkolnej przez 18-ro dzieci odchodzących do szkoły. Nasi absolwenci na tę uroczystość przygotowali wraz z nauczycielkami Barbarą Karulską i Bożeną Walendzik program, w którym w wierszach i piosenkach wspominali wydarzenia z 4- letniej edukacji przedszkolnej. Drugą część spotkania dzieci rozpoczęły krokiem poloneza, po czym podziękowały za opiekę, naukę i życzliwą atmosferę w przedszkolu.
        Siedmiolatki zadowoleni z tak licznej publiczności występowali śmiało i radośnie. I choć były chwile zadumy i wzruszenia, a w niejednym oku pojawiły się łzy, cieszymy się wraz z nimi z ich przejścia na kolejny etap edukacji. Życzymy im również wielu sukcesów. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki w postaci książek i albumy, które własnoręcznie w ciągu roku redagowały.
        Rodzicom naszych absolwentów dziękujemy za dobrą współpracę i życzymy, by dzieci dostarczały im wiele radości.

Galeria zdjęć

www.PM1.e-grajewo.pl

Pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować Pani Krystynie Chełmińskiej, całemu gronu pedagogicznemu i wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w opiekę i wychowanie mojego dziecka. Z nieśmiałego i wystraszonego 3-latka wyrósł mały mężczyzna, który nie stroni od kontaktów z innymi dziecmi oraz nie boi się występować publicznie. Wiem, iż ogromną rolę w jego rozwoju mają Panie z Przedszkola Nr 1, a zwłaszcza Pani Barbara Karulska, która przez trzy lata opiekowała się grupą, w której był mój syn. Od początku byłam pod wrażeniem pracy włożonej w przygotowanie zajęć oraz licznych corocznych konkursów i przdstawień. Na zdjęciach, które Pani Barbara dołączyła do pamiątkowego albumu, jaki otrzymało każde dziecko, widać, jak dzieci są ze sobą zżyte i jak dobrze im było w przedszkolu. Jeszcze raz serdecznie dziękuję!
Napisał: Urszula Partyka dodano: 2007-06-23 08:32:43

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.