Zderzenie 4 aut w Zdunkach

aktualizacja: 2020-08-03 08:25:14     nr wiadomości: 43014     przeczytano: 4421     Ilość komentarzy komentarze: 1

1 sierpnia br. po godz. 12.00 na trasie Grajewo - Ełk (DK65), w rejonie miejscowości Zdunki doszło do zdarzenia drogowego. W wyniku najechania jednego pojazdu na drugi, zderzyły się cztery samochody osobowe. 

Z ustaleń policjantów wynika, że 27-letni kierujący chryslerem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu kia i najechał na jego tył. Następnie siła uderzenia przepchnęła kię na stojące przed nia auto, to natomiast wpadło na następne. Działania straży pożarnej polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

W wypadku uczestniczyło 11 osób w wieku od 5 do 49 lat, dwie z nich zostały przetransportowane do szpitala w Ełku. Na szczęście nie wymagały hospitalizacji i po badaniach opuściły placówkę. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

 
  - fot. M. Matysiewicz   - fot. M. Matysiewicz

Powinno być karana mandatem tzw. jazda na zderzak. potem wyprzedzanie tak, żeby inni musieli hamować, bo król szos musi szaleć na drodze.
Napisał: Kierowca dodano: 2020-08-03 13:15:24

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.