piątek, 17 września 2021

Gmina Grajewo

  • 17 komentarzy
  • 2567 wyświetleń

Zbyt niski poziom szczepień - apel do mieszkańców!

Zbyt niski poziom szczepień - apel do mieszkańców!

Komentarze (17)

Niech się szczepi ten kto chce, każdy ma wolna wolę, więc przymuszanie tych co nie czują takiej potrzeby jest atakiem na wolność osobista.

Podzielam słowa Arka, szczepienie dobra nie przymuszona wola, kto chce niech się szczepi, nic innym do tego..

do Arka i Jerzego, czy osoba niezaszczepiona i nieprzestrzegająca zasad nie jest osobą zagrażającą innym? Wolność to nie robię co mi pasuje ale też troska o dobro innych ludzi. Tym tokiem myślenia pozwólmy jeździć po mieście bez ograniczeń prędkości to też jest wolność, ale czy ofiary twojej wolności to zrozumieją? Czy będą się czuły bezpiecznie? Boicie się sczepień bo was szpiegują, zmieniają dna i inne bzdury a czy bierzecie leki? |Robicie sobie tatuaże, powiększacie usta, o używkach nie wspomnę i to jest bezpieczne? Wmawiacie sobie bzdury zasłyszane z facebooka i innych tym podobnych źródeł. Dzięki szczepieniom wielu chorób już nie ma i to jest fakt. Ja moja cała rodzina, współpracownicy się zaszczepiliśmy, są to osoby w różnym wieku, stanie zdrowia. Zapewniam że wszyscy czują się dobrze. Niektóre osoby czuły się czuły się osłabione przez jeden dzień i to wszystko. TO OD NAS WSZYSTKICH ZALEŻY NASZE BEZPIECZEŃSTWO A TACY OBROŃCY SWOJEJ TAK ZWANEJ WOLNOŚCI TO ZAGROŻENIE DLA WSPÓLNOTY.

kto z urzędu gminy się zaszczepił może lista jaki przykład dają?

Kamil, Osoby zaszczepione przenoszą wirusa tak samo jak osoby niezaszczepione. Wiec samo szczepienie jest co najmniej bez sensu. Zresztą żeby czymś nazwać szczepionką trzeba najpierw zrobic szereg testów.

Do Tomek, każdy lek zanim zostanie dopuszczony do stosowania przechodzi wiele testów i to wieloetapowo, to nie suplement diety który nie ma takich obostrzeń. A pewnych powikłań nikt nie jest w stanie przewidzieć, na pewno stosowałeś wiele leków które były na rynku od wielu lat, np. Aspiryna, a jak wiesz pewne osoby też nie powinny jej stosować. Czyli co jeśli kilka osób źle to zniesie to nie stosujmy tych leków? Takim tokiem myślenia każdy lek niesie ryzyko, zawsze znajdzie się ktoś komu to zaszkodzi. Skuteczność leku mierzy się globalnie, nie na jednostkach. Zapytam inaczej ile dziś umrze osób po zjedzeniu chleba? Zapewniam że się coś znajdzie, czy w związku z tym nie spożywajmy chleba?

Jak mamy się szczepić skoro tych szczepionek nie ma .A miało być od ręki z marszu.

szczepione

Musimy się bronić bo, szykują przymusowe szczepienia, biorą się za małe dzieci, depopulacja, eksterminacja, nikt nie powstrzyma tych szaleńców

Wszystko fajnie, jednak gdy w ostatnią sobotę sprawdzałam na pacjent.gov.pl dostępne w Grajewie szczepienia, nie było na najbliższy miesiąc ŻADNEGO dostępnego terminu. Tego samego dnia udało się dostać szczepionkę z marszu, w pierwszym lepszym punkcie szczepień. Może warto rozpowszechnić informację, gdzie się w Grajewie zaszczepić bez wcześniejszej rejestracji, bo chyba jest lekkie zamieszanie w temacie.

Szczepionka nie jest jeszcze do końca sprawdzona . Trwają jeszcze testy i to MY jesteśmy królikami doświadczalnymi a wkrótce też zapewne i NASZE DZIECI nimi będą. Nie wierzę , że szczepionka została wymyślona dla dobra ludzkości , tylko dla wypchania kieszeni odpowiednich ludzi .To nie szczepionka została stworzona na COVID tylko COVID dla szczepionki. To jest obraz naszych dzisiejszych okrutnych czasów, gdzie nie liczy się jakiś tam człowieczek ,jednostka ,tylko pieniądz.
I jeszcze jedna kwestia . Niech ktoś mi wytłumaczy bo nie rozumiem : dlaczego zaszczepione osoby boją się i namawiają innych do szczepień ??? Przecież nic im nie grozi , są zaszczepieni. A może wątpią w skuteczność szczepionki ??? Mają wątpliwości co do tego, co im wstrzyknięto i raźniej im by było , jakby reszta się zaszczepiła ???

Dajcie szczepionkowe + to sie zaszczepie.

Od kiedy się zaszczepiłem internet działa jakby szybciej...

do MAŃKA badania kliniczne które dopuszczają szczepionki muszą być ukończone i to na wielu etapach, wiec brednie piszesz. Obserwacje związane ze szczepionką to inna sprawa, każdy lek jest ciągle monitorowany. Zwróć uwagę że są leki używane wiele lat na następnie przy zauważeniu jakiegoś problemu wprowadzają ograniczenia, lub jaką partię wycofują, więc jak widzisz ten proces trwa lata i jest bardzo obserwowany. Więc po co pisać takie bzdury. Proszę poczytaj badania naukowe wielu niezależnych szpitalach potwierdzają skuteczność szczepień. A swoją drogą szczepionki powstały nie dziś, spójrz na kraje biedne gdzie jest brak szczepień, zobacz jaka jest umieralność. Chociaż tam nawet takich statystyk nie prowadzą by nie straszyć ludzi.

do MAŃKA, dlaczego osoby zaszczepione chcą byś się zaszczepił? Odpowiedź jest prosta bo są to osoby odpowiedzialne za siebie i innych. Zaszczepienie ogranicza transmisję wirusa a ludzie niezaszczepieni powodują że nie można zakończyć jego transmisji, czyli przenoszenia, poza tym każdy organizm ewoluuje. Jeśli nie zatrzymasz tego łańcucha wirus uczy się jak przetrwać, szczepionka zamyka łańcuch rozprzestrzeniania. Tylko szkoda mojego pisania i tak ludzie wierzący w bajki wiedzą lepiej a lata badań, nauka to tylko jest potrzebna do przeglądania facebook, który jest w dzisiejszych czasach tak zwaną skarbnicą wiedzy i mądrości.

Dla antyszepionkowców, to są źródła w które wierzycie i na które się powołujecie, poczytajcie jak tak znani dziennikarze wypisują bzdury, kłamą a wy puszczacie to dalej wierząc że to prawda. Wasze argumenty o przeciwskazaniach wynikają właśnie z takiej wiedzy. /

Tyle ludzi codziennie umiera na raka i do tej pory nic nie wynlezli. A na koronę pyk i jest. Szczepionka działa nie działa ale napewno dalej podtrzymuje Wielkość wirusa co za tym idzie możliwości sterowaniem gospodarka....za długo było dobrze, kryzys bankowe nie pomogły to wymyślili coś innego

Byłam na wakacjach ludzie się normalnie zachowują nikt nie zakrywa twarzy są blisko siebie tylko takie małe miasta sieją propagandę w sprawie szczepien za dużo telewizji nikt nie umiera na kowida jakiegoś tam mają inne choroby tylko kasa segreguje na kowit jak by nie było kasy to by było normalnie

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.