sobota, 18 września 2021

Kultura i rozrywka

Zaproponuj imię dla młodego żubra

 Zaproponuj imię dla młodego żubra

2 maja bieżącego roku w Rezerwacie Pokazowym Żubrów Białowieskiego Parku Narodowego powitaliśmy na świecie jednego żubra: samca. Ponieważ wydaje się, że przychówek się już nie powiększy, prosimy Państwa o pomoc w wyborze dla niego imienia!

Należy pamiętać o bardzo ważnej zasadzie: imiona żubrów z Puszczy Białowieskiej muszą zaczynać się literami: Po. Dlaczego? Ponieważ tradycją jest, że wszystkie żubry urodzone w Puszczy Białowieskiej mają początek imienia od nazwy naszego kraju: Polski.


Zwycięzca Konkursu - Mama lub Tata Chrzestny i troje losowo wybranych autorów otrzymają nagrody. Zgłoszenia propozycji imion przyjmujemy do 8 sierpnia 2020 roku do godziny 23:59. Powodzenia! 

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu znajdą Państwo w Regulaminie dostępnym pod linkiem: https://bpn.com.pl/.../2607/regulamin_z_zalacznikami.pdf
 
https://www.bpn.com.pl/

czwartek, 16 września 2021

Sukces Koła Gospodyń Wiejskich z Radziłowa

czwartek, 16 września 2021

Erasmus+ w SP1

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.