sobota, 18 września 2021

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 2738 wyświetleń

Utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej Koszarówka - Szymany

Utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej Koszarówka - Szymany

Zarząd Dróg Powiatowych w Grajewie informuje o utrudnieniach w ruchu na drodze powiatowej  Koszarówka - Szymany od dnia 26 lipca 2021 r. do dnia 4 grudnia 2021 r. - zamknięcie mostu w m. Szymany, gmina Grajewo.

Powyższe utrudnienie spowodowane jest prowadzeniem robót budowlanych związanych z przebudową mostu przez rzekę Ełk w miejscowości Szymany km 0+980 drogi powiatowej nr 1797B.

Na czas trwania ww. robót dojazd do m. Szymany będzie odbywał się drogą gminną Toczyłowo - Szymany (od drogi krajowej nr 61), a od drogi krajowej nr 65 do m. Danówek. Wzdłuż starego mostu będzie wykonana tymczasowa kładka dla pieszych.

 

 

Szymany - przebudowa mostu

 

piątek, 17 września 2021

,,Strzelcy Weteranom"

piątek, 17 września 2021

Akcja "sprzątanie świata" - odwołana!

Komentarze (6)

Zebrać asfalt (byle jaki ale droga była przejezdna), zamknąć most i kazać mieszkańcom Szyman dojechać do domu. Horror. !

pół roku? jeden most?

Szymany Kolonie,Szymany, Łamane odcięte od świata ha ha A najlepsze stan drogi wyznaczonej na objazd. Dramatyczny!

Jak będą robić ten most tak jak drogę to i 2 lata im zajmie a nie pół roku.

drogie e-Grajewo, proszę o dokładne przekazywanie moich komentarzy. Jeśli będę potrzebował pomocy w redagowaniu komentarza, to na pewno o nią poproszę. Cenzorów proszę wysłać na wieczny urlop

Ciekaw jestem ile szyb zostanie wybitych w autach jadących drogą objazdową ....

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.