piątek, 22 października 2021

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 5301 wyświetleń

Prostki: Skrajnie nieodpowiedzialny 20-latek

Prostki: Skrajnie nieodpowiedzialny 20-latek

14 września br. dzielnicowi z gminy Prostki zatrzymali do kontroli drogowej osobowe audi. Jak się okazało, lista przewinień 20-letniego kierującego jest długa.


- Mężczyzna był nietrzeźwy - miał blisko promil alkoholu w organizmie. Mimo swojego młodego wieku ma też sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami, ponieważ w przeszłości również wsiadł za kierownicę w stanie nietrzeźwości. Niestety jego zachowanie pokazuje, że nadal nie jest odpowiedzialnym uczestnikiem ruchu drogowego. Mężczyzna jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Ponadto pojazd, którym kierował, nie miał obowiązkowego ubezpieczenia OC oraz aktualnych badań technicznych - podaje Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ełku.

20-latka czekają poważne konsekwencje. Za złamanie wymienionego zakazu grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

 

czwartek, 21 października 2021

Nowe aktywne przejścia coraz bliżej

czwartek, 21 października 2021

Prostki: zbiórka krwi (28.10)

Komentarze (8)

Tylko pałowanie regularne by pomogło...jak widać inne kary na niego nie działają. Dobrze że nikogo nie zabił.

Przez takich ludzie giną na drodze, powinni małolata wsadzić na długo na 25lat nawet bo taka nieodpowiedzialnosc groziła śmiercią wielu ludzi!

Brawo policja z PROSTEK.

Wsadzić do pierdla to się oduczy i odrazu na odwyk!

A czemu Kozidrak nie siedzi?

Oc to on miał tylko sam o tym nie wiedział ;d kryje go fundusz ale fakt że jest baaardzo drogi sięga kilku tysięcy zł. /

Dlaczego Najsztub nie siedzi?

Odsiadka to nie rozwiązanie.
Ma 20lat we łbie głupoty i ktoś chce go na 25 wsadzić? Trochę przesada, pałowanie na miejscu no może i rozwiązanie i do tego krótka odsiadka typu 2lata myślę że w zupełności by wystarczyło. Przy recydywie 10 - 15.
Nie jest on zabójca (nie licząc że może być przypadkiem) ale 25 lat jak za morderstwo? Potrzebne jest tu uświadomienie konsekwencji. Nie rozumiem uprzedniego ukarania. Powinno być np 3mies na dzień dobry nawet nie zabierając prawa jazdy bo jeździć umie tylko robi to pod wpływem alko.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.