piątek, 22 października 2021

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 3525 wyświetleń

Poranne zderzenie z łosiem w okolicach m. Guty (DK61)

Poranne zderzenie z łosiem w okolicach m. Guty (DK61)

20 września br. po godz. 5.00 w pobliżu miejscowości Guty (DK61) w przebiegającego przez drogę łosia uderzył samochód osobowo-dostawczy. Pojazdem podróżowało 6 osób.


Przybyli strażacy oznakowali i zabezpieczyli miejsce, odłączyli przewody od akumulatora oraz dokonali neutralizacji i sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych i kierowali ruchem pojazdów. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia podróżującym nic się nie stało, natomiast zwierzę padło na miejscu.


Rozpoczyna się jesień, pora mgieł, opadających liści i wzmożonej migracji zwierząt. Pamiętajmy, że zwierzęta mogą przekraczać jezdnię w najmniej spodziewanym momencie. Samochód osobowy w zderzeniu ze zwierzyną leśną, zawsze ulega zniszczeniu, a osoby nim podróżujące często doznają poważnych obrażeń ciała. Tego typu zdarzenia kończą się nawet śmiercią. Widząc odpowiednie znaki ostrzegawcze, bądźmy czujni i zachowajmy ostrożność.

 

czwartek, 21 października 2021

Nowe aktywne przejścia coraz bliżej

czwartek, 21 października 2021

Prostki: zbiórka krwi (28.10)

Komentarze (5)

Wczoraj około 20 też wpadł pod tira

cale szczescie wyzszy samochod, bo malym pierdkiem strach pomyslec jakby moglo sie skonczyc

za Gutami w stronę szczuczyna przez pół dnia leżał w rowie

No tak A Zwierzę dalej leży przy droznym rowie

A co nasi ekolodzy na to?, tak bronili nas przed drogą ekspresową, okazuje się że jednak ekspresówka jest lepsza dla ludzi i zwierząt, ale marudy jak zwykle są na nie i widzą miliony przeszkód.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.