środa, 22 września 2021

Warto przeczytać

Nowi bukmacherzy na rynku bukmacherskim

Nowi bukmacherzy na rynku bukmacherskim

Konkurencja na polskim rynku bukmacherskim stale się powiększa. Niektórzy twierdzą, że operatorów jest za dużo, a mimo to wciąż pojawiają się następni gotowi włączyć się to walki o klienta. W ciągu ostatniego roku wymagane licencje od ministerstwa finansów otrzymało trzech kolejnych operatorów. W kolejności w jakiej pojawiali się w polskim internecie to BetX, Fuksiarz oraz Betters. Czy zawojują rynek i przebiją się do czołówki? Na pewno potencjał jest, ale konkurencja również nie śpi, więc trzeba się mocno postarać. Na szczęście każdy z powyższych bukmacherów ma coś ciekawego w swojej ofercie.


Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz otrzymał licencję na prowadzenie działalności związanej z zakładami bukmacherskimi w grudniu 2020 roku. Dokładnie trzy miesiące później ruszyła strona internetowa, a następnie Fuksiarz zaczął się reklamować w mediach. Ambasadorem nowego bukmachera został popularny dziennikarz sportowy - Krzysztof Stanowski. Nawiązano również szerszą współpracę z redakcją internetową Weszło. Wejście na scenę bukmacherską Fuksiarz miał naprawdę mocne. Przez kilka dni mówiło się tylko o tym i pojawiły się pierwsze opinie o bukmacherze Fuksiarz. Co oryginalnego przygotował dla swoich graczy? Zadowoleni będą przede wszystkim kibice piłkarscy, ponieważ najpopularniejsza promocja jest skierowana głównie do nich. Na co innowacyjnego możemy liczyć?

- Early Payout

- Cashback na start bez wymaganego obrotu

- Cashback bez końca

Oprócz tego pojawiają się regularne boosty kursów, które dają korzystniejsze oferty na najpopularniejsze zdarzenia. Wspomniany Early Payout dotyczy zakładów piłkarskich na zwycięzcę danego meczu. Jeśli obstawiona przez Ciebie drużyna prowadzi już 2 golami, Fuksiarz automatycznie uznaje Twój zakład za wygrany. Cashback który otrzymujesz w ramach bonusu na start nie podlega wymaganiom obrotowym, czyli możesz od razu wypłacić sobie zwrócone środki. Z kolei cashback bez końca pozwala notorycznie odzyskiwać część stawki z przegranych zakładów. Na pewno warto się zainteresować ofertą tego bukmachera.


BetX

Licencja otrzymana już w 2017 roku, a jednak do startu przygotowywano się tutaj bardzo skrupulatnie. Strona została uruchomiona bowiem dopiero w drugiej połowie 2020 roku. Jako nowy bukmacher BetX zadbał o to, aby przyciągnąć uwagę graczy. Postawił na najwyższy bonus powitalny od depozytu. Łącznie możemy otrzymać tam aż 7777 złotych i ta kwota robi wrażenie. Niestety, jak większość pewnie podejrzewa, warunki rozegrania tego bonusu są bardzo trudne. Ciekawie za to wygląda darmowy zakład, czyli tzw. freebet o kwocie 25 PLN. Tutaj po prostu otrzymujemy zachętę do założenia konta w BetX. Ten bukmacher jest rozpoznawalny na boiskach polskiej Ekstraklasy, gdyż sponsoruje Podbeskidzie Bielsko - Biała. Jest to dość nietypowa strategia, ale większą kontrowersję budzi postać ambasadora, którym jest Marcin Najman.


Oferta skierowana jest
specjalnie do fanów esportu oraz miłośników obstawiania wielu zdarzeń na jednym kuponie. W tym drugim przypadku pojawia się specjalna promocja o nazwie “nieTrafiony”, która pozwala graczowi zgarnąć wygraną nawet jeśli jedno ze zdarzeń na jego kuponie okaże się źle wytypowane. Ważne aby kupon składał się z minimum 8 meczów, a jego kurs wynosił co najmniej 200. Trzeba przyznać, że wygląda to całkiem ciekawie.


Betters

Najnowszy ze wszystkich bukmacherów na polskim rynku. Betters wkroczył do akcji w połowie 2021 roku, więc jest po prostu najświeższy. Jeszcze mało który gracz będzie mógł się wypowiedzieć o jego ofercie, ale my przyjrzeliśmy się jej bardziej szczegółowo. Jeśli chodzi o bonus powitalny, to Betters stawia póki co na freebety. Ma ich aż trzy w swojej ofercie na start, więc jest na pewno godna uwagi nowych graczy. Składają się na nią:

- Freebet 25 PLN na start

- 50/50

- ThreeBet

 Oferty łączą się ze sobą, więc w sumie nowy gracz przy odrobinie szczęścia może zgarnąć nawet 110 złotych za darmo. Dość interesująca strategia. Ambasadorem Betters również został dziennikarz sportowy, jednak tu współpracę nawiązano z osobą z Polsatu Sport, czyli Bożydarem Iwanowem. Na sponsoring klubów lub innych stowarzyszeń sportowych jest jeszcze za wcześnie, ale warto przyglądać się dalszym poczynaniom firmy Betters na polskim rynku bukmacherskim.


A który bukmacher jest Waszym ulubionym?

 

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.