piątek, 22 października 2021

Kultura i rozrywka

Konkurs kulinarny "... sposób na NALEŚNIKA"

Konkurs kulinarny

Muzeum Mleka serdecznie zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym „… sposób na NALEŚNIKA” pod patronatem Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL w Grajewie.

 

Konkurs skierowany jest do osób od 16 roku życia, zamieszkałych na terenie powiatu grajewskiego.  Każdy z uczestników będzie miał za zadanie przygotować naleśnik według własnego pomysłu, do którego przyrządzenia wykorzysta mleko bądź produkty mleczne. Danie konkursowe należy dostarczyć 23 października 2021 r. do Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka w Grajewie, ul. Konstytucji 3 Maja 36, 19-200 Grajewo, I piętro, na godz. 13:00.  Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmujemy do dnia 12 października 2021 r. 

 

To nie koniec niespodzianek dla uczestników naszego konkursu oraz mieszkańców powiatu  grajewskiego! Przewodniczącym jury będzie Pan Jakub Kuroń, który po części konkursowej o godz. 15:00 poprowadzi prelekcję kulinarną związaną z tematyką wydarzenia.

 

Więcej informacji na stronie CTM-MM: www.muzeummleka.pl, stronie GCK: www.gckgrajewo.pl oraz profilu facebookowym Muzeum Mleka.

Zapraszamy!

CTM-MM

 

czwartek, 21 października 2021

Gra miejska "Śpiące kasztany" - weź udział!

czwartek, 21 października 2021

Tykocin Pomnikiem Historii

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.