piątek, 17 września 2021

Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 4898 wyświetleń

Kolizja na skrzyżowaniu ul. Kopernika i Dwornej

Kolizja na skrzyżowaniu ul. Kopernika i Dwornej

27 lipca br. około godz. 11 w Grajewie na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Dwornej miała miejsce kolizja. Jadąca toyotą corollą od centrum Grajewa, chciała skręcić w lewo i źle oceniła sytuację. Kierująca nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu volkswagenem jettą od strony Rajgrodu i doprowadziła do zderzenia pojazdów. Uszkodzony został też przejeżdżający w momencie zdarzenia hyundai.


Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Sprawczyni otrzymała mandat w wysokości 500 zł oraz 6 punktów karnych. 

 

fot. e-Grajewo.pl

 

piątek, 17 września 2021

,,Strzelcy Weteranom"

piątek, 17 września 2021

Akcja "sprzątanie świata" - odwołana!

Komentarze (15)

Najlepsze skrzyżowanie w Grajewie

Sami grajewiacy....

Wydają po 250 tysięcy na jakieś wiejskie przejścia a tu codziennie dochodzi do kolizji. Ot rządy mądrych.

Jak kazde skrzyzowanie w Grajewie to porazka. 1 swiatla na cale miasto.. aut przybywa a nie ubywa..

Tam to już dawno powinna być sygnalizacja świetlna ile tam wypadków już było co roku są - tak samo jak na skrzyżowaniu z konstytucji 3 maja na wojska polskiego pas jest na tyle szeroki że można by tam zrobić dwa pasy oddzielne niezależne do skrętu w prawo lub lewo z sygnalizacją świetlną prosta robota bo wystarczy zwęzić chodnik który i tak jest za szeroki kto to projektował kiedyś dało się tak jeździć ale przy takim natężeniu ruchu jaki jest obecnie to jest patologia. Nikomu niepotrzebnych wysepek narobili pseudo architekci i nawet nie można zrobić korytarza życia.

Do WIEDZMY ,przepraszam baba jagi : na wsi też mieszkają ludzie i chcą jakoś żyć ...

Kiedy w końcu Światła będą na skrzyżowaniu Dworna Koszarowa Kopernika.....Lidl powstaje przy skrzyżowaniu /

miasto 22000 ludzi...jedno skrzyzowanie ze światłami....może by ktoś wybrał się do Zambrowa Kolna Łomży i popytał jak to sie robi.....czy światła na skrzyzowaniu to nieosiagalna sprawa w Grajewie...Bargłów ma własna obwodnicę a w Grajewie nie mozna zrobić świateł na skrzyzowaniach.. i uruchomic Dworca PKP....

Nawet nie wiedzie jakie te światła korki zrobią. Mając czerwone na Kopernika zablokują główne skrzyżowanie przez samochody opuszczające skrzyżowanie od strony Wojska polskiego, bo na skrzyżowaniu Koszarowa - Dworna będzie czerwone na Konstytucji pojawią się światła ci co z cmentarnej będą skręcać na Wojska Polskiego też będą blokować ruch bo nawet nie wjadą na skrzyżowanie, wszystko przez natężenie ruchu. Jedyny sposób na poprawę to rozładowanie ruchu. Jak piszecie o Łomży to chyba tam nie jeździcie jak w godzinach szczytu stoi Piątnica i most przejazd przez Łomże jest nie możliwy

Do kierowcy...Po primo...Piatnica stoi ze względu na oczyszczalnie i zapachy.....kierowcy nabieraja w płuca tlenu żeby przejechać strefę zapachów.......sekundo..najlepszy sposób to zakaz posiadania samochodu...bo samochody robią wypadki.....a tak powaznie to...przynajmniej przejść mozna bezpiecznie jak są światła..i po trzecie.... najlepiej jest nie filozofować za bardzo...powietrze tez czasem zatrute a oddychać trzeba.....przejazd kolejowy w Grajewie to największy problem z zatrzymaniem ruchu...

Kiedy sygnalizacja świetlna w tym miejscu? No tyle czasu i nikt nic nie widzi. No normalnie jakby ktoś na złość działał.

Do @Kierowca w Łomży są podobne skrzyżowania jak u nas i są sygnalizację świetlne i super to działa. Nawet są sygnalizacje w mniejszych uliczkach. Najlepiej jak ty napisałeś nie jeździć w godzinach szczytu to może wogole omijajmy te skrzyżowanie i z buta chodźmy.

królowa szos myśli ze ma wszedzie pierszenstwo

BABY ach te BABY ,człek by je łyżkami jadł.

Jakie korki przez światła walnij się 5 kilogramowym młotkiem w głowę

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.