środa, 22 września 2021

Gmina Grajewo

Drodzy uczniowie i rodzice!

Drodzy uczniowie i rodzice!

Kochani Uczniowie, Drodzy Rodzice!

Już niebawem wszyscy spotkamy się w naszych szkołach w Białaszewie, Danówku i w Wierzbowie. Nasze dzieci czeka najtrudniejsza lekcja - powrót z wirtualnego świata i na nowo odnalezienie się w grupie.

Z jednej strony radość, z drugiej strach przed powrotem po tak długiej nieobecności w szkolnych ławkach. My to wiemy i rozumiemy, wiedzą Dyrektorzy i nauczyciele w naszych szkołach. Proponujemy Wam Drodzy Uczniowie powrót do naszych szkół na innych zasadach. Zaczniemy dniem z wychowawcą, bez książek i zeszytów i będziemy ze sobą rozmawiać. Zapomnimy o kartkówkach, klasówkach i pracach domowych (oczywiście na jakiś czas). Tak, będziemy nadrabiać, ale nie materiał (to zawsze zdążymy) tylko relacje, które na ten moment są dla nas priorytetem. Co Wy na to? Pozdrawiamy Was z serducha i czekamy na Wasz powrót i wspólne spotkanie.

Wójt Gminy Grajewo - Stanisław Szleter
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Białaszewie - Andrzej Szklarzewski wraz z nauczycielami
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Danówku - Cezary Wądołkowski wraz z nauczycielami
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wierzbowie - Jarosław Gromadzki wraz z nauczycielami


 

poniedziałek, 20 września 2021

Kreatywne spotkania w Wojewodzinie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.