„Podaruj serce”

aktualizacja: 2009-12-23 17:15:22     nr wiadomości: 10944     przeczytano: 7562     Ilość komentarzy komentarze: 0

    „Podaruj serce” – przedstawienie charytatywne uczestników ŚHP Grajewo


 Święta Bożego Narodzenia to czas kiedy możemy spotkać się z bliskimi, czekamy na choinkę, to chwila wytchnienia od codziennych obowiązków. W dniu 22 grudnia 2009 roku młodzież Środowiskowego Hufca Pracy – uczniowie ZSZ w Wojewodzinie wspólnie z niepełnosprawnymi mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Grajewie zaprezentowała charytatywnie w Zespole Szkół w Wojewodzinie przedstawienie o tematyce wigilijnej pt. „ Podaruj serce”.

  W repertuarze przedstawienia znalazły się Jasełka Bożonarodzeniowe pt. „ Nie było miejsca dla Ciebie”, „taniec bożonarodzeniowy” oraz wspólnie śpiewane kolędy. Przedstawienie młodzież wykończyła pięknie śpiewając piosenkę „ Jest taki dzień”. Podczas zebrania uczestniczka hufca przebrana za Mikołaja zebrała 154,99 złotych, za które zakupione zostaną prezenty świąteczne dla kolegów z DPS w Grajewie. Przedstawienie bardzo podobało się  uczniom i kadrze  pedagogicznej ZS w Wojewodzinie  co okazali gromkimi brawami, a u osób bardziej wrażliwych widać było łzy wzruszenia. Poprzez inicjatywę młodzież Hufca  po raz kolejny pokazała jak wspaniale umie ze sobą współpracować, tworząc przy tym coś pożytecznego społecznie.  -  Izabela Randzio  wychowawca ŚHP Grajewo.

Autor zdjęć: Michał Ostaszewski – pracownik ZS w Wojewodzinie

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.