XXII Finał WOŚP

aktualizacja: 2014-01-12 17:45:46     nr wiadomości: 21528     przeczytano: 13168     Ilość komentarzy komentarze: 1
W Grajewie w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury, podczas koncertu, odbyła się aukcja przedmiotów i usług pozyskanych od darczyńców, przedsiębiorstw, osób prywatnych i instytucji. Aukcja odbywała się również podczas koncertu w Szczuczynie.

Podziękowania za wkład osobowy, rzeczowy czy finansowy! Wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób przyłączają się do akcji pomagając, darując przedmioty i przekazując pieniądze, pokazują wielkie serce. Mają je również mieszkańcy powiatu grajewskiego, dzięki którym udało się zebrać ok 25 tys. złotych!


12 stycznia 2014 r. w godz. 9.00 - 15.00 odbyła się kwesta wolontariuszy na ulicach miast. Jak co roku do akcji włączyli się wolontariusze ze Szczuczyna i Wąsosza. O godz. 16.00  w sali widowiskowej MDK w Grajewie odbyła się gorąca aukcja w ramach 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Pośród dziesiątek przedmiotów i usług, znalazły się takie perełki jak Konstytucja RP podpisana przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego, złote serce czy kolacja z Burmistrzem Miasta Grajewo. 

Dzięki hojności grajewian udało się zlicytować wszystkie wystawione na aukcje fanty. Wydarzenie uświetniły występy: ZPiT "Grajewianie" - grupa mała i średnia "Tequila" oraz "I Vice Versa", p. Adama Zanio.

 MDK dziękuje wszystkim, którzy wsparli 22. Finał WOŚP za  hojność i gorące serce!

 GALERIA ZDJĘĆ 1

 

 

PIŁKARZE AMATORZY GRALI DLA WOŚP

   W niedziele podczas XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbył się turniej halowej piłki nożnej drużyn amatorskich.
   Dla Orkiestry Jurka Owsiaka zagrały cztery drużyny, które rywalizowały o puchary ufundowane przez kierownika MOSiR. Zwyciężyła drużyna NSZZ Solidarność przed Gminą Grajewo, Miastem Grajewo i Oświatą.
   W trakcie turnieju wśród uczestników i zawodników pieniądze do puszek zbierali wolontariusze Orkiestry.
                                                                                                                                                WJ

 zobacz:
MORSY ZAGRAŁY DLA WOŚP

  12 stycznia 2014 r.  w Boguszach odbył się  zlot morsów z Podlasia i Mazur, w tym kąpiel w jeziorze Toczyłowskim. Prowadzona była zbiórka z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Do akcji przyłączyli się miłośnicy zimnych kąpieli, jak również kibicujący im mieszkańcy, którzy przybyli z okolicy. Wszyscy świetnie bawili się podczas zorganizowanej imprezy z atrakcjami.

 
 zobacz:
XXII FINAŁ WOŚP W SZCZUCZYNIE

Dziewięciu wolontariuszy z Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczuczynie XXII finału WOŚP, zebrali na terenie Szczuczyna 3581,23 zł, 10 euro i 20 eurocentów.
W tym roku „Orkiestra grała” znowu dla seniorów i dzieci. Wspomagają ją ludzie wrażliwi i reagujący na potrzeby innych. Właśnie oni wspomogli działania wolontariuszy.

Dyrektor i wolontariusze dziękują wszystkim za okazaną pomoc i wspólną zabawę na hali sportowej. Szczególne podziękowania kierujemy do Prezesa Banku Spółdzielczego w Szczuczynie, Prezesa MLEKPOLU w Grajewie, Orkiestry Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie, Dyrektor Szkoły Muzycznej w Szczuczynie i Jej Wychowanków oraz do tych, którzy byli razem.

 


Grupa Rekonstrukcji Historycznej 9 PSK w Grajewie podobnie jak w latach poprzednich włączyła się aktywnie w organizację kwesty na rzecz WOŚP. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasz „punkt werbunkowy”, zasilili darem serca puszki WOŚP oraz wylicytowali na aukcji w MDK ofiarowane przez nas gadżety.

 

 

Sie ma GRH 9 PSK

 

 


                   - GRH - Grajewo  - Morsy - Bogusze  - Morsy - Bogusze  - Szczuczyn  - Szczuczyn

Dlaczego nie było licytacji wycieczki po Sejmie i Senacie ?!
Napisał: a. dodano: 2014-01-13 21:10:27

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.