XI Festiwal Gorących Serc

aktualizacja: 2014-04-30 16:26:14     nr wiadomości: 22250     przeczytano: 6253     Ilość komentarzy komentarze: 2
W grajewskim Domu Kultury 29 kwietnia br. odbył się XI Festiwal Gorących Serc.

 Celem przedsięwzięcia jest wymiana i zdobywanie doświadczeń artystycznych, rozwijanie amatorskiej twórczości osób niepełnosprawnych w integracji ze zdrowymi rówieśnikami, wspólne przeżywanie radości i poczucia dumy z pokonania własnych słabości i trudności. Podczas imprezy grajewska społeczność integruje się  z przedstawicielami Podlaskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II.

 Swoisty koncert organizowany jest przez Stowarzyszenie Szkoła Naszą Szansą, Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II oraz Miejski Dom Kultury w Grajewie. Do uczestnictwa w festiwalu organizatorzy zapraszają uczniów miejscowych szkół oraz Podlaskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Wykonawcy świetnie prezentowali się na scenie w sali widowiskowej MDK, z przejęciem wykonywali przygotowane pod okiem opiekunów utwory.
 

fot. e-Grajewo.pl


Wspaniała inicjatywa, doskonałe przygotowanie i cudowna atmosfera.Dziękujemy za coroczne zaproszenie;)
Napisał: Marta Gutowska dodano: 2014-05-01 04:54:32

Szkoda tylko, że połowa zdjęć to publiczność, a zabrakło miejsca na zdjęcia wykonawców. nie wszyscy zostali sfotografowanie lub może to jakieś celowe działanie?
Napisał: byłem dodano: 2014-05-01 21:54:12

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.