Wyprzedzał na zakazie!

aktualizacja: 2020-10-25 19:32:05     nr wiadomości: 43808     przeczytano: 5850     Ilość komentarzy komentarze: 1

Kamera nieoznakowanego radiowozu podlaskiej drogówki zarejestrowała niebezpieczne manewry kierowcy pojazdu ciężarowego. 42-latek wyprzedzał na skrzyżowaniu innego tira pomimo zakazu i złamał przy tym szereg przepisów drogowych. Kierującym okazał się obywatel Białorusi, który za swoją nieodpowiedzialną jazdę na drodze krajowej został ukarany mandatem.

Mndurowi zatrzymali do kontroli pojazd ciężarowy, którego kierowca zlekcyważył przepisy ruchu drogowego. Kamera nieoznakowanego radiowozu nagrała, jak mężczyzna w miejscowości Karcze zlekceważył linię podwójnie ciągłą i na skrzyżowaniu wyprzedzał inną "ciężarówkę" pomimo zakazu wyprzedzania. Mężczyzna kontynuował ten manewr dojeżdzając aż do wierzchołka wzniesienia. Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się być obywatel Białorusi, który za swój manewr został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych.

Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i kierowanie się rozsądkiem oraz wyobraźnią w drodze do celu! - źródło:  KWP w Białymstoku.

Kierowca rozpoczął manewr wyprzedzania przed rozpoczęciem linii podwójnie ciągłej i zdecydowanie przed skrzyżowaniem... Brawo wy.
Napisał: Pozdrowienia dodano: 2020-10-26 08:47:28

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.