Wsparcie aktywności seniorów

aktualizacja: 2020-07-10 10:02:58     nr wiadomości: 42853     przeczytano: 3784     Ilość komentarzy komentarze: 0

Gmina Radziłów podpisała umowę na realizację projektu "Seniorzy - mądrość, energia, działanie" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020.

Celem projektu jest wsparcie aktywności seniorów (osób w wieku 60+ nieaktywnych zawodowo) zamieszkujących gminę w ramach funkcjonującego Klubu Senior+ w Okrasinie.

W ramach projektu realizowane będą m.in. zajęcia i wydarzenia kulinarne, zajęcia z pedagogiem, muzykoterapia, terapia ruchowa, poradnictwo psychologiczne i prawne indywidualne i  grupowe, warsztaty plastyczne i rękodzieła, teatralne, projektowania wnętrz i ogrodów oraz wycieczki edukacyjno-poznawcze.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie powinny złożyć formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami w siedzibie GOPS w Radziłowie, Plac 500-lecia 15, bądź w wersji elektronicznej na adres gosp@gminaradzilow.pl

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.