Wiosna nad Biebrzą z ZSM nr3

aktualizacja: 2014-05-07 13:27:10     nr wiadomości: 22279     przeczytano: 5537     Ilość komentarzy komentarze: 0

  3 maja 2014 r. odbyła się kolejna edycja Biebrzańskich Targów Twórczości i Sztuki Ludowej. Po raz pierwszy do udziału w nich zaproszono uczniów z ZSM nr 3 w Grajewie.

Pod kierunkiem pracowników Biebrzańskiego Parku Narodowego pani Ewy Wiatr i Katarzyny Nowickiej uczniowie przygotowali i prowadzili ścieżkę edukacyjną promującą BbPN.

W festynie "Wiosna nad Biebrzą" jako wolontariusze pracowali gimnazjaliści: Daria Godlewska, Adrianna Gawrońska, Norbert Romanowski, Eryk Paterak, Milena Szymanowska, Weronika Dzik, Marlena Sierakowska, Julita Szymanowska, Kinga Goliczewska, Anita Makowska, Natalia Krutul, Mariusz Wroczyński, Adrian Wolanowski, Justyna Gajownik, Weronika Żukowska, Monika Finfando i Patrycja Karwowska. Opiekunem grupy była p. Elżbieta Bielska.

Przy każdym stanowisku edukacyjnym pracowała dwójka "uroczo" przebranych animatorów, przybliżając maluchom i całym rodzinom wiedzę o parku i jego mieszkańcach. Każdej konkurencji towarzyszyło wiele śmiechu i dobrej zabawy, trzeba było także wykazać się kreatywnością, sprawnością fizyczną i sporą wiedzą o zwierzętach zamieszkujących park oraz o samym parku. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy maluchy i dorośli świetnie się bawili.

Na scenie wystąpił m.in. zespół "Grajewianie", wśród jego członków rozpoznaliśmy uczniów naszej szkoły i jej absolwentów. Więcej szczegółów oddających atmosferę tego festynu znajdziecie w galerii zdjęć.

fot. ZSM nr 3

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.