Wieści z ŚHP Grajewo

aktualizacja: 2014-03-11 15:45:52     nr wiadomości: 21887     przeczytano: 7470     Ilość komentarzy komentarze: 0

Wyróżnienie  w  Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim "Kobieta na przestrzeni wieków”

10 marca 2014 r. uczennice klasy II A Zasadniczej Szkoły Zawodowej  Żaneta Purwin i Paulina Marcińczyk realizujące naukę zawodu fryzjer wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim p.t. „Kobieta na przestrzeni wieków”. Konkurs zorganizował  Zespół Szkół Zawodowych nr 5 w Białymstoku.  Dziewczęta pod nadzorem wychowawcy Środowiskowego Hufca Pracy w Grajewie Izabeli Randzio i mistrza w zawodzie  fryzjer Małgorzaty Mioduszewskiej przygotowały stylizację  kobiety z epoki  średniowiecza. Stylizacja obejmowała   fryzurę, ubiór, dodatki i makijaż. Modelka przygotowana i zaprezentowana przez Żanetę Purwin zdobyła wyróżnienie w konkursie.  Udział w konkursie dał przyszłym fryzjerkom możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych, wymiany doświadczeń  oraz poznania różnych stylów uczesania i ubioru kobiet w minionych epokach. 
- Izabela Katarzyna  Randzio – starszy wychowawca ŚHP Grajewo

 

zdjęcia:
1- Międzyszkolny konkurs fryzjerski 10.03.2014 r. w ZSZ w Białymstoku nr 5, na zdjęciu uczestniczka ŚHP Grajewo Paulina Marcińczyk wraz z pozostałymi modelkami konkursu;
2 - Międzyszkolny konkurs fryzjerski 10.03.2014 r. w ZSZ w Białymstoku nr 5 na zdjęciu uczestniczka ŚHP Grajewo Żaneta Purwin –fryzjerka i Paulina Marcińczyk - modelka.


Teresa Maciorowska Komendant ŚHP  Grajewo

 


Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.