Wieści z SP w Szczuczynie

aktualizacja: 2010-01-22 07:53:48     nr wiadomości: 11117     przeczytano: 8257     Ilość komentarzy komentarze: 1

Pierwszoklasiści wkraczają  „W krainę książki”


      Uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej stała się tradycją Szkoły Podstawowej w Szczuczynie.
Pasowanie  na czytelnika odbyło się w bibliotece szkolnej. Pani  bibliotekarka -Darosława Wojciechowska przy wielkim wsparciu zuchów z gromady zuchowej  „Srebrne Lwiątka” przebranych za skrzaty zapoznała z regulaminem biblioteki i „prośbami książek”. Pierwszoklasiści ŚLUBOWALI KOCHAĆ  I SZANOWAĆ KSIĄŻKI. Na pamiątkę otrzymali Dyplomy pasowania na czytelnika i zakładki do książek.

      Następnie zostali zaproszeni do obejrzenia  przedstawienia pt. „Kopciuszek” w  wykonaniu uczniów klasy IIb pod kierunkiem Marii Ramotowskiej.
      Po uważnym obejrzeniu inscenizacji,  odbył się konkurs , gdzie  uczniowie mogli wykazać się wiedzą ze znajomości  treści bajki. Zorganizowany przez pracowników  świetlicy -  panią Barbarę Milewską i Marię Szurnę.


     Dzień ten był niezwykłym wydarzeniem  dla nowych czytelników.

Coś wspaniałego drogie panie.Nareszcie coś się dzieje w tej szkole .nasze dzieci tego potrzebują.One to lubią iczują się w tym dobrze.Tak trzymać,a szkoła będzie tętnić życiem.
Napisał: xyz dodano: 2010-01-23 23:21:26

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.