Wieści z SP 1

aktualizacja: 2018-03-01 20:11:09     nr wiadomości: 34487     przeczytano: 2741     Ilość komentarzy komentarze: 0

WIEŚCI ZE ŚWIETLICY SZKOLNEJ SP1

W ramach zajęć „Bezpieczne ferie” wychowanków świetlicy szkolnej odwiedził pracownik Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. Gość udzielił wielu porad, wskazówek, aby czas wolny był miłym wspomnieniem.


Wychowawcy świetlicy w ramach projektu „Program dla szkół”, współpracując z firmą dostarczającą owoce i warzywa, zorganizowali pokaz wyciskania soków. Uczniowie mieli możliwość degustacji. Były to kolejne zajęcia w ramach propagowania zdrowego odżywiania. 
Zajęcia kulinarne organizowane w świetlicy szkolnej cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci chętnie bawią się w małych kucharzy i cukierników. 08.lutego 2018r. uczniowie przygotowali słodkie ciastka. Największą radość sprawiło im zjadanie ciasteczek. Z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia!
Karnawał to czas imprez i zabaw.13.lutego 2018r. w świetlicy szkolnej zorganizowano bal karnawałowo-walentynkowy. Miał na celu przybliżenie dzieciom zwyczajów związanych z karnawałem oraz walentynkami, kształcenie poczucia rytmu, wrażliwości muzycznej. Przeprowadzono konkursy i zabawy, które sprawiły dzieciom wiele radości. 
FOT. SP 1

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.