Wieści z Rajgrodu

25 maja 2019 r. w Finale Województwa Podlaskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce w Białymstoku, uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rajgrodzie wywalczyli dwa medale.

W biegu na 600 m, I miejsce zajął Bartosz Jurak, w rzucie oszczepem III miejsce wywalczyła Joanna Jankowska. Dodatkowo w rzucie dyskiem i rzucie oszczepem na IV miejscach uplasował się Dawid Wołyniec, w rzucie dyskiem V miejsce zajęła Aleksandra Rusiak, a IX zajął Łukasz Pogorzelski a Hubert Litwinko był VII na mecie biegu na 100 m.

W klasyfikacji drużynowej chłopców szkoła uplasowała się na wysokim IX miejscu wśród 58 placówek startujących w finałowych zawodach – informuje Andrzej Graczewski.