piątek, 29 marca 2024

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 7972 wyświetleń

Wieści z Radziłowa


Młodzież z Gimnazjum w Radziłowie przystąpiła do ogólnopolskiego projektu, który polegał na stworzeniu filmu pokazującego szkołę przyszłości i nowoczesną edukację.

Do konkursu zgłoszono ponad 180 prac z całej Polski. Obecnie trwa głosowanie publiczności, w którym uczestniczyć może każda osoba posiadająca konto na Facebooku.

Z danych najnowszego rankingu wynika, iż film „Edukacja 2043” autorstwa uczniów z naszego powiatu znajduje się na 2 pozycji.
Głosowanie trwa nadal.

W tym miejscu zwracamy się z ogromną prośbą o dołączenie do akcji głosowania na film „Edukacja 2043” i wsparcie młodych, pełnych pasji ludzi w ich działaniach.

 

Jak zagłosować?

1.Wybrać link:
http://app.votting.com/040da07d77f94f2fee44d68de39c8261/vote/9dWwzcQZlbbc

2.Kliknąć na dole „Rozumiem, oddaję głos”.

3.Po zatwierdzeniu zgody pojawi się komunikat „Twój głos został zliczony”

4.Spełniając wymienione na stronie podsumowania  zadania można dodatkowo sprawić, iż głos będzie liczył się 2 a nawet 3 głosy.

 

 

W głosowaniu uczestniczą internauci z różnych zakątków Polski, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich i studenci. Są to zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby dorosłe.  Wsparcia udzieliły także osoby znane np. z programu telewizyjnego „Bitwa na głosy”.

 

Głosować można tylko jeden raz. Głosowanie potrwa do 20 listopada do godziny 23:59:59.

Komentarze (1)

Facebookowicze sprawili, iż film Edukacja 2043 znajduje się obecnie na 1 pozycji wśród 235 filmów z całej Polski. Kolejne głosy są szansą na utrzymanie się do końca w czołówce. Dziękuję Wam Wszystkim i zapraszam kolejne osoby do Głosowania. Możecie młodzież także wspierać na Facebooku dołączając do Wydarzenia, gdzie otrzymacie dalsze wskazówki.

https://www.facebook.com/events/535771516506673

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.