Wieści z Niedźwiadnej

aktualizacja: 2013-12-21 19:25:01     nr wiadomości: 21435     przeczytano: 5350     Ilość komentarzy komentarze: 0
Boże Narodzenie to czas magiczny, przepełniony rodzinnym ciepłem, radością i miłością. 20 grudnia społeczność Szkoły Podstawowej w Niedźwiadnej miała okazję poczuć zbliżające się Święta. Rano, tuż przed rozpoczęciem zajęć, Szkolny Klub Miłośników Języka Angielskiego złożył życzenia Bożonarodzeniowe wszystkim nauczycielom, uczniom i pracownikom szkoły wręczając im samodzielnie wykonane kartki świąteczne i choinki.

Następnie odbyły się spotkania opłatkowe nauczycieli z ich wychowankami oraz koncert kolęd. Uczniowie kolędowali w języku polskim i angielskim. Po udanym koncercie szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Obdarował uczniów paczkami wypełnionymi pysznymi smakołykami. Upominki ufundowane zostały przez Pana Witolda Januszewskiego w ramach akcji Szlachetna Paczka.

Dzieci z oddziału przedszkolnego obdarowały swoich rodziców pierniczkami, które wcześniej upiekły w szkole. Na zakończenie dnia uczniowie przygotowali część artystyczną. Uczniowie w pięknych kostiumach i scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawili sceny z narodzin Chrystusa.

fot. SP Niedźwiadna


Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.