Wieści z Niećkowa

aktualizacja: 2019-09-25 17:55:43     nr wiadomości: 40299     przeczytano: 3128     Ilość komentarzy komentarze: 0

III miejsce PKM z Niećkowa w Turnieju Klas Mundurowych


23 września 2019 roku drużyna Policyjnej Klasy Mundurowej Zespołu Szkół w Niećkowie, w składzie: starszy kadet sztabowy Szymon Rózio, kadet sztabowy Rafał Rąg oraz starszy kadet Rafał Matysiewicz rywalizowała w Turnieju Klas Mundurowych województwa podlaskiego z okazji 100 Rocznicy Powołania Policji Państwowej. Organizatorem turnieju była Komenda Powiatowa Policji w Zambrowie oraz GromGROUP w Czerwonym Borze. Wydarzenie patronatem objął Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński, przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego.

Do rywalizacji na Strzelnicy Myśliwskiej Polskiego Związku Łowieckiego w Łomży stanęło 14 drużyn klas o profilu mundurowym z województwa podlaskiego. Kadeci musieli się zmierzyć z 300-metrowym torem przeszkód  jednostki GromGROUP oraz wykazać się umiejętnością strzelania z Glocka 17 oraz karabinka kbk AK.

Kadeci Policyjnej Klasy Mundurowej z Niećkowa uplasowali się po wszystkich konkurencjach na III miejscu.

Laureaci turnieju odebrali nagrody z rąk Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku nadinspektora Daniela Kołnierowicza.
Gratulujemy!!!
Opiekun Policyjnej Klasy Mundurowej – Instruktor Elwira Kołaczyńska - Bogdan

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.