• 14 komentarzy
  • 10854 wyświetleń

Warmia - Supraślanka 0 : 0

WARMIA GRAJEWO – SUPRASLANKA SUPRAŚL  0 : 0

Piłkarze grajewskiej Warmii kolejny raz pokazali, że ostatnio u siebie mają kłopoty ze zdobywaniem punktów. Tak było w niedzielnym spotkaniu ze słabo spisującą się Supraślanką. A co gorsze, to goście przy odrobinie szczęścia i lepszej skuteczności mogli zainkasować trzy punkty.
   Pierwsza połowa odbyła się zgodnie z terminarzem, co chyba jest najlepszym komentarzem do tej części gry ze strony obu zespołów. Raz tylko w 22 minucie kibice poderwali się z ławek. Jednak strzał głową Konrada Kowalko przeszedł tuż nad poprzeczką. Jedynym pozytywem były szybkie dwójkowe akcje Rafała Muczyńskiego i Michała Grygoruka, które sprawiały sporo kłopotów obronie gospodarzy. W Warmii jasną postacią był Maciej Sobczyk. Jednak musi nabyć jeszcze doświadczenia i w przyszłości będzie z niego wielki pożytek dla grajewskiej piłki.
    W drugiej połowie dwa razy Maksym Mirva był blisko zdobycia bramki. Jednak jego strzały z kilku metrów dobrze bronił Maciej Majewski. Goście najlepszą okazję zmarnowali w 76 minucie. W wielkim zamieszaniu na polu karnym Warmii kilku piłkarzy gości starało się trafić do bramki a ostatni strzał Adriana Citki w ostatniej chwili obrona wybiła na rzut rożny.  Kilka minut później świetnie broni Krzysztof Geniusz.
    Supraślanka kończyła mecz w osłabieniu, bo w 83 minucie drugą żółta kartkę otrzymał Adam Waluk.

WARMIA: Gieniusz – Mirva, Tuzinowski, Arciszewski, Piłatowski, Kowalko, Górski, Sobczyk, Jasielczuk (65 Arciuch), Dańko, Kozikowski. Trener: Ryszard Borkowski.
SUPRASLANKA: Majewski – Wyszyński, Tupalski, Bernatowicz, Andrzejewski, Lorenc, Waluk, Citko (90 Tomar), Muczyński (83 Śliwa), Grygoruk (77 Grzegorczyk), Nikołajuk (88 Gęgotek). Trener: Samuel Tomar.
Żółte kartki: Mirva, Dańko (Warmia) – Wyszyński, Tupalski, Waluk, Śliwa (Supraślanka).
Czerwona kartka: Waluk 83 min. za drugą żółtą.
Sędziowali: Mariusz Czyżewski jako główny oraz Michał Pereszczako i Adam Polakowski (Olsztyn).
Widzów: 100.

Komentarze (14)

ruszyć dupy i na mecz a nie krytykować tylko!
Andrzej_z_Grajewa, licze na Ciebie!
pozdro.

WG 1924 owszem zawitam nawet w tym celu zakupiłem 3 paczuszki pestek, uwież mi że nawet jakby przegrali 100:0 to bi ebędę krytykował ponieważ nawpierniczam siępestek na świerzym powietrzu

Tylko bilet Andrzej kup a nie na karnecie z sezonu 2002/2003 z czasów Purzeczki przyjdziesz.

Andrzej_z_Grajewa
Ja to juz Cie bardzo dawno na meczu nie widzialem...

Bo Andrzej to tylko napinać się potrafi na necie a na mecze nie chodzi

"Znany" napinać się można tylko niewiem o jakie chodzi Tobie napinanie z mojej strony zaś na mecze jakmogłem to chodziłem ale w czerwcu miałem wypadek i miałem operację nogi i miałem trudności a chodzeniem więc jak nie znasz realiów chłopie to nie chrzań, zaś co tyczy się WG1924 jak już Tobie wspominałem mam wszystkie karnety od sezonu 2000/2001 do teraźniejszego i do Ciebie też tyczy się to że jak nie znasz sprawy to nie chrzań, zaś "Prawdziwe dzieci szarej ulicy" ja jak jestemna meczu to raczej stoję spokojnie z boku bo jak stałem swojego czasu po drugiej stronie z kolegą Rogerem i robiliśmy doping na dwie strony różne słowa słyszałem pod swoim adresem dlatego wolę z boku
PS. do osób które coś mają powiedzieć na kogoś niech obejrzą własną koszulęczy nie mają jej ostra...-ej przepraszam za słowa

i jak Andrzeju, chyba nie dotarłeś ze swoimi pesteczkami na mecz. może w eurosporcie oglądałeś? jak oceniasz?

WG 1924 akurat jesteś w błędzie na meczu byłem i nie wiem jak komu ale dla mnie wiało chgłodem i z boiska i z powietrza zaś postępowanie kibiców do pewnej sprawy wybacz pozostawię bez komentarza

andrzeju dobrze pamietam czasy gdy stales po drugiej stronie z kolega no wiadomo ludzie jedyne co umieja to niestety ale tylko d... obrobic sami nic nie robiac
a jesli masz jakies halo do zachowania kibicow dotyczace flagi to jestes zupelnie niekumatym kibicem stojacym razem ze zgredami ktorzy wyzywaja wlasnych pilkarzy gdy ci przegraja mecz lub nie wyjdzie im jakies zagranie w krotce spotka ich za to kara;)

Nierozumiem tych starych dziadków co sie prója do swoich kibiców , taki dziad nie wie c na tej fladze jest ale najwiecej ma do gadania .! Najgorsze sa te co siedza na vipach choc polowa nie powinna tam siedziec.Na miejscu dyrektora Warmii bym nie wpuscil ich na mecz , obrazaja zawodników takie ludzie jeszcze.Radził bym tez porozwieszac reklamy jakies zeby ludzi nie ogladali meczy z zza siatki . Albo kupuja bilet albo do domu !!!!

Ja chcialbym wypowiedzieć się na temat naszych grajewskich "kibiców"(chodzi mi głównie o tych co rozwieszaja flagi i tak dopingują)ich średnia wieku nie przekracza 18 lat ale chłopaki uważają się pewnie za niezłych kozaków(tak jak podczas ostatniego meczu nie chcieli zjąć flagi pomimo iż prosił ich o to nie tylko sędzia główny spotkania ale równiż kapitan drużyny Maksym Mirva).Po drugie śmieszy mnie to iż podczas meczu Ci "kibice" pozdrawiają Jagiellonię,a ja mam pytanie czy podczas meczów Jagiellonia-Wisła czy innych z Legią Lechem a nawet Piastem(nie obrażając drużyny z Gliwic)kibice Jagiellonii skandują Warmię pozdrawiamy?Otóz nie,ponieważ mają oni nas w głębokim poważaniu.Tak więc radzę zastanowić sie czy jest sens podczas meczy pozdrawiać drużynę która ma nas gdzieś

Kuba nie wypowiadaj sie na tematy o których nie masz pojęcia.
A tak po krótce to Grajewo jest fanclubem Jagiellonii, a niej jej zgodą i z tego wynika brak pozdrowien na meczach Jagi. A że nie ma nas gdzieś to już udowadniali nie raz tylko niekoniecznie musisz o tym wiedzieć.