W hołdzie Ojcu Świętemu

aktualizacja: 2014-02-10 19:50:04     nr wiadomości: 21709     przeczytano: 5782     Ilość komentarzy komentarze: 1

Rok 2014 zwróci uwagę nas wszystkich w kierunku Rzymu, gdzie odbędzie się uroczystość kanonizacji Ojca Św. bł. Jana Pawła II.

 Została ona zaplanowana na dzień 27 kwietnia i – jak napisał papież Franciszek w orędziu na XXIX Światowy Dzień Młodzieży – „napełnia nasze serca radością”.

Z nie mniejszą radością informujemy, że – wzorem lat ubiegłych - odbędzie się Przegląd Muzyczny i towarzyszące mu konkursy: plastyczny, literacki i po raz pierwszy - religijno–informatyczny. Zachęcamy serdecznie do udziału w nich, abyśmy tu, w naszej małej Ojczyźnie mogli wspólnie zaakcentować doniosłość czekającej nas chwili.

 

REGIONALNY KONKURS PLASTYCZNY  

 • -  prace konkursowe należy składac w sekretariacie Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie do 21 marca 2014r. z dopiskiem – Konkurs plastyczny “Jan Paweł II”.
 • REGIONALNY KONKURS RELIGIJNO-INFORMATYCZNY
  - race konkursowe należy składać w sekretariacie  Zespołu Szkół Miejskich nr 3   w Grajewie   do 21 marca 2014r. z dopiskiem – Konkurs religijno –informatyczny.

   

  REGIONALNY PRZEGLĄD MUZYCZNY

  - formularz zgłoszeniowy należy przesłać do dnia 21 marca 2014r. na adres: Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Sienkiewicza w Grajewie lub przesłać pocztą lektroniczną na adres: hmrzasa4@o2.pl 
  Przesłuchania odbędą się w Miejskim Domu Kultury w Grajewie 4 kwietnia 2014 r. o godz. 9.00.


  REGULAMINY KONKURSÓW: dostępne są na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie www.sp4grajewo.cba.pl oraz Publicznego Gimnazjum nr 3 w Grajewie im. Biebrzańskiego Parku Narodowego www.zs3.grajewo.com 

   

  Ta bigoteria w grajewskiej kulturze jest porażająca i przerażająca jednocześnie. A najgorsze jest to, że nie ma alternatywy.
  Napisał: Zybbi dodano: 2014-02-10 21:23:49

  Dodaj komentarz

  Treść:


  Informacja dla komentujących
  Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.