Ukradli kotlety z baru

aktualizacja: 2019-08-19 13:07:11     nr wiadomości: 39952     przeczytano: 8788     Ilość komentarzy komentarze: 6

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do jednego z barów na promenadzie jeziora Ełckiego. Odzyskali też skradzione z lokalu pieniądze, laptopa oraz artykuły spożywcze i alkohol. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Obaj odpowiedzą w warunkach tzw. recydywy. Teraz grozi im nawet kara 15 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek (, w godzinach porannych policjanci zostali poinformowani, o tym, że nieznani sprawcy włamali się do jednego z barów na promenadzie Jeziora Ełckiego i zabrali stamtąd laptopa, telefon komórkowy, pieniądze, a także alkohol i artykuły spożywcze. Nie pogardzili nawet przygotowanymi kotletami de volaille. Stary zostały oszacowane na kwotę blisko 2.500 zł.

Bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia policjanci rozpoczęli intensywne czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców. Już kilkadziesiąt minut później uwagę policjantów zwróciła kilkuosobowa grupa ludzi w różnym wieku, którzy w rejonie rzeki Ełk spożywali alkohol. Kryminalni podejrzewali, że osoby te mogą mieć związek ze zgłoszonym włamaniem. W trakcie legitymowania policjanci odnaleźli przy nich laptopa, reklamówkę z kotletami oraz piwo i różne inne napoje. Osoby te zostały zatrzymane w policyjnym areszcie. Zarzut kradzieży z włamaniem usłyszał 31-letni mężczyzna i jego 23-letni znajomy. Obaj w momencie zatrzymani byli nietrzeźwi. Przeprowadzone badania u starszego z nich wykazało 2,3, a u młodszego 1,8  promila alkoholu w organizmie. Okazało się, że obaj byli już wcześniej karani za przestępstwa podobne, dlatego  odpowiedzą w warunkach tzw. „recydywy”. Teraz grozi im kara nawet 15 lat pozbawienia wolności. - informuje KPP w Ełku

 

Za kotlety 15 lat to chyba żarty!
Napisał: Brylek dodano: 2019-08-19 17:47:06

Odzyskali też skradzione z lokalu pieniądze, laptopa oraz artykuły spożywcze i alkohol.
Napisał: Brylek słabe masz Bryle Zmień o-o dodano: 2019-08-19 18:25:24

z głową na karku nie dostają 15 lat a tu za kotlety tyle grozi. Wychodzi na to ze zabójstwo jest mniej grozne niz kradziez kotletów (kotlet z psa, pomielone razem z budą)
Napisał: testoviron dodano: 2019-08-19 18:49:38

Jak się kroi miliony to się dostaje uniewinnienie od 'prezydenta " a tu trzeba podnieść statystyki . A będzie gorzej sądy już się podporządkowały i po wyborach naród też się podporzadkoje i będzie tak jak dawniej 😭
Napisał: Mieszkaniec dodano: 2019-08-19 19:50:54

to nie za kotlety tylko za ponowne taie same przestepstwo popelnione po raz drugi.
Napisał: jan dodano: 2019-08-19 20:47:41

jan ma rację. nie za kotlety a za kradzież. kradzież to kradzież. nie ważne czy kotlety , samochód czy pieniądze. wyrok taki ponieważ odpowiadają już jako recydywa. mieli już wyroki w zawieszeniu za przestępstwa podobne lub takie same. trzeba trochę mieć pojęcia żeby coś komentować i to w sposób bezsensowny jak Brylek. Zero mózgu. Taka jest patologia grajewska jak i ełcka.
Napisał: Beka dodano: 2019-08-20 08:03:13

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.