Uderzył w skarpę oplem

aktualizacja: 2020-11-23 09:29:05     nr wiadomości: 44052     przeczytano: 3290     Ilość komentarzy komentarze: 0

21 listopada br. po godz. 14.00 w okolicach wsi Kurki doszło do zdarzenia drogowego. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Po dojeździe na miejsce Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczuczynie okazało się, że kierowca samochodu osobowego marki Opel z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, gdzie uderzył w wysoką skarpę. Po uderzeniu samochód dachował i ponownie stanął na kołach. Autem podróżowały 4 osoby. Kierowca z podejrzeniem urazu kręgosłupa został przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Grajewie.

Działania zostały zakończone około godz. 18.00.


___________
Natomiast 19 listopada br. po godz. 13.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na odcinku Rajgród - Miecze (DK61).


Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący oplem podczas wyprzedzania volkswagena otarł się o jego lewy przedni zderzak, a następnie odjechał. 

Sprawca kolizji zatrzymał się na parkingu sklepowym w miejscowości Miecze. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 30-letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego od razu stracił prawo jazdy. 

Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 
  - fot. OSP Szczuczyn   - fot. OSP Szczuczyn   - fot. OSP Szczuczyn   - fot. OSP Szczuczyn
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.