wtorek, 19 marca 2024

• 3 komentarzy
  • 7790 wyświetleń

Tenisowy maraton w Sokółce

Przez 10 godzin ponad 100 zawodników i zawodniczek z Białegostoku, Moniek, Ełku, Warszawy, Grodna, Sokółki, Kuźnicy, Krynek, Wysokiego Mazowieckiego rywalizowało w IV Memoriale im. Edmunda Mackiewicza w tenisie stołowym.

W kategorii do 55 lat oraz open par deblowych wystąpiło 4 zawodników grajewskiej sekcji tenisa stołowego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Sebastian i Mariusz Janiszewscy, Marek Krymski i Tyberiusz Królewicz.

Grajewscy zawodnicy zagrali w kategorii mężczyzn do 55 lat i wśród 66 startujących najwyższe - 3 miejsce - wywalczył Marek Krymski, 9 był Tyberiusz Królewicz, 25 Sebastian Janiszewski a 49 Mariusz Janiszewski.

Na uwagę zasługuje wynik Marka Krymskiego, który w grze o czołową trójkę pokonał zawodników białostockich Dojlid Rafała Marczykowskiego i byłego pierwszoligowca Marcina Jarkowskiego. W rywalizacji 36 par deblowych wysokie, czwarte miejsce wywalczył debel M. Krymski z T. Królewiczem, a 25 debel S. i M. Janiszewscy