TVP przyjechała do "dwójki"

aktualizacja: 2016-11-03 15:26:51     nr wiadomości: 29930     przeczytano: 6462     Ilość komentarzy komentarze: 6

W połowie września br. uczennica grajewskiej "dwójki" Ola Czaplicka brała udział w nagraniu materiału do telewizyjnego programu "HIT HIT HURA". 

Do szkoły przyjechała Telewizja Polska, aby przygotować krótką ramówkę o utalentowanej Oli, jej pasjach, zainteresowaniach oraz najprzyjemniejszych sposobach spędzania czasu wolnego. Cała klasa, koleżanki i koledzy Oli mieli możliwość uczestniczenia w tworzeniu filmu oraz przyjrzeniu się jak powstaje program z bliska.

Tematem przewodnim były zajęcia kulinarne odbywające się w naszej szkole, ponieważ one właśnie rozwijają zainteresowania Oli. Przygotowaliśmy szarlotkę, a kiedy ekipa filmowa dotarła na miejsce ustawiliśmy rekwizyty. W pierwszej części nagrano OLĘ, a w drugiej uczestniczyliśmy także my.

Bawiliśmy się mąką i drożdżami, a każdy z nas miał na sobie kolorowy fartuszek. Po zakończeniu tworzenia materiału zjedliśmy po kawałku pysznej szarlotki, pomogliśmy posprzątać kuchnię i wróciliśmy do domu pełni wrażeń i bogatsi o nowe doświadczenia. Chwile spędzone wspólnie będziemy wspominać z uśmiechem.                

KLASA VI A

 

Najlepsza Szkoła w Grajewie!Wspaniali przyjaciele i super nauczyciele!
Napisał: Ola dodano: 2016-11-04 08:00:05

Tu nauczyciele w większości są przyjaciółmi właśnie młodzieży; stąd wychodzą fajne projekty właśnie, jak ktoś pomaga się realizować innym; takie jest tu nastawienie - na ucznia, czyli może młodego ale człowieka - osobowość :0 I to mi się podoba! Nie chcę mówić czyja to zasługa raczej (na pewno z pomocą innych, ale jednak), chodzi o wprowadzenie pewnej wizji, zasad, promowanie postaw. Pozdrowienia dla p. dyrektor Ciszewskiej - była uczennica.
Napisał: KK dodano: 2016-11-04 14:54:55

W tej szkole się pracuje a nie narzeka
Napisał: rodzic dodano: 2016-11-05 18:55:24

W tej szkole nauczyciele mogą się REALIZOWAĆ i wdrażać swoje pomysły do pracy. Dzięki Pani powstała klasa muzyczno - plastyczna. Promuje Pani uczniów i daje możliwość na wykazanie się i dzieciom i nauczycielom. Gratuluję .
Napisał: KTOŚ dodano: 2016-11-06 13:20:55

Gratuluję Tobie Olu , trzymamy kciuki. Jesteśmy dumni z Takiej Grajewianki.
Napisał: grajewianka dodano: 2016-11-06 13:30:34

Jestem uczniem tej szkoły i jestem z tego dumny dużo spotykam się z innymi ludźmi i jakoś im opowiadam co się u nas w szkole dzieje nie mogą uwierzyć że szkoła może być taka fajna dziękuję pani dyrektor!!!!!!
Napisał: uczeń dodano: 2016-11-07 14:13:16

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.