Szlakiem „Podlaskich smaków”

aktualizacja: 2018-02-05 21:41:02     nr wiadomości: 34259     przeczytano: 3457     Ilość komentarzy komentarze: 2

SZLAKIEM PODLASKICH SMAKÓW W MUZEUM MLEKA


Szczyt sezonu rzadko kiedy przypada na luty, ale w Muzeum z całą pewnością nie narzekamy na brak gości. W ubiegłą sobotę odwiedzili nas podróżujący szlakiem „Podlaskich smaków”.  Wycieczka zorganizowana została przez Regionalny oddział PTTK w Białymstoku, czyli stowarzyszenie działające na rzecz rozwijania aktywnej turystyki oraz promowania województwa podlaskiego.  Oprócz zwiedzania ekspozycji, na przybyłych gości czekał ciepły obiad. Wśród podlaskich specjałów naszego regionu są dania ziemniaczane,  nie mogło więc zabraknąć na stole babki i kartaczy. Degustacja produktów z miejscowej spółdzielni była miłym i niecodziennym akcentem wizyty w naszym Muzeum.
Dawno już nie gościliśmy wycieczki dorosłych i zapomnieliśmy, że w takim wypadku zwykłe oprowadzanie niepostrzeżenie przeradza się ożywioną wymianę wspomnień i spostrzeżeń. Dziękujemy naszym Gościom za tak satysfakcjonujące spotkanie i każde dobre słowo!  

 

Nawet zauważyłem te babki i kartacze na zdjęciu. Haha
Napisał: Polo dodano: 2018-02-05 22:33:19

Podrukty na stole nie wygladaja(apetyczne nie sa) na "swojskie " wyroby, wygladem nie roznia sie niczym od tych ze Stonki...
Napisał: Baba dodano: 2018-02-08 19:08:41

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.