Szanty w Piecuchu!

aktualizacja: 2010-02-07 21:46:28     nr wiadomości: 11211     przeczytano: 8069     Ilość komentarzy komentarze: 0

Zapraszamy na wieczor szantowy w piatek 12-go lutego o godzinie 20-tej.  Naszymi goscmi beda muzycy z kapeli szantowej OKAW Sztorm. Dobra zabawa gwarantowana!

 

OKAW Sztorm  powstał w 2003 roku.  Ich muzyka to odważne łączenie instrumentów (akordeon, gitara, puzon, perkusja ) i form muzycznych: rock, folk, reggae, a nawet rytmów rodem ze stolicy piratów - Karaibów. Na występach zespolu usłyszeć można utwory autorskie, klasyczną szantę, jak i piosenki żeglarskie. W ostatnich latach moglismy ich zobaczyć na kilkuset koncertach i festiwalach, miedzy innymi na Kopyści w Białymstoku, na Szantach w Giżycku, we Wrocławiu, Radomiu, Krakowie. Koncertowali także w Querfurcie oraz Dortmundzie. OKAW Sztorm to laureaci wielu nagrod, w tym Grand Prix, 2-krotnie nagrodę publiczności oraz Nagroda Podlaskiego Akademickiego Yacht Klubu Festiwalu Kopyść w Białymstoku, Grand Prix Festiwalu Rafa w Radomiu, II miejsce Festiwalu Szantowego w Giżycku, II miejsce Festiwalu we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.