Stypendium Marszałka dla Oli

aktualizacja: 2016-01-25 20:04:51     nr wiadomości: 27355     przeczytano: 3204     Ilość komentarzy komentarze: 1

Dnia 21.01.2016 roku odbyła się uroczysta gala podczas, której Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński wręczył stypendia artystyczne przyznane 70 uczniom województwa podlaskiego. Stypendia artystyczne przyznane po raz jedenasty.  

Wśród nagrodzonych, wyróżnionych osób znalazła się Aleksandra Czaplicka uczennica klasy VA Zespołu Szkół Miejskich numer 2 w Grajewie.  Ola jest piękną wizytówką naszej szkoły, promuję szkołę na zewnątrz poprzez liczne udziały w wielu konkursach, przeglądach, festiwalach również tych zagranicznych. Swoimi występami uświetnia wszystkie imprezy szkolne. Wspólnie z rodzicami przebywa tysiące kilometrów by zaprezentować swój talent wokalny, do którego oczywiście wcześniej się  przygotowuje. Tego rodzaju przedsięwzięcia są okupione ciężką pracą i brakiem wolnego czasu. Mimo wszystko Ola jest jak „ziarenko”, które nie jest przymuszane do tego co robi, ale ma stwarzane odpowiednie warunki do wzrostu. Rodzice są wielkim wsparciem, dopingują, pomagają, kierują i przede wszystkim są jej wielkimi i pierwszymi fanami.

Jako szkoła zrobimy wszystko, by wspierać Olę w rozwoju jej wielkiego talentu i  z tego miejsca serdecznie dziękujemy za wszystkie piękne doznania jakich nam dostarczasz Olu podczas swoich występów.     

Serdeczne podziękowania i wielkie gratulacje składa Dyrektor  i Społeczność Zespołu Szkół Miejskich numer 2 w Grajewie.

 

Brawo Ola jesteśmy z ciebie naprawdę dumni, bo jesteś tez fajna kolezanka
Napisał: koleżanka dodano: 2016-01-26 09:01:40

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.