Spowodował kolizję i uciekł

aktualizacja: 2020-07-09 13:22:29     nr wiadomości: 42843     przeczytano: 7124     Ilość komentarzy komentarze: 1

Do policyjnej celi trafił mężczyzna, który spowodował kolizję w centrum Ełku. Po zdarzeniu uciekł nie czekając na przyjazd służb. Policjanci ustali numer rejestracyjny jego pojazdu i zatrzymali go na parkingu przy bloku, w którym mieszka. 64-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło 9 lipca br. około 8.30 w okolicy dworca PKP. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca oplem zatrzymała się przed sygnalizacją świetlną. Jadący za nią volkswagen nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył jej pojazdu. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Po krótkiej rozmowie mężczyzna odjechał swoim samochodem z miejsca kolizji.

Policjanci ustalili dokładny numer rejestracyjny jego pojazdu i adres zamieszkania kierowcy. Mężczyznę zastali siedzącego za kierownicą samochodu na parkingu przy swoim bloku. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali 64-latkowi prawo jazdy, a on sam trafił do policyjnej celi. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności sprawy.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i konsekwencje finansowe. 64-latek odpowie także za spowodowanie kolizji. - informuje KPP w Ełku

 

A w Grajewie?
Napisał: teresa dodano: 2020-07-09 16:20:23

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.