Smerfy w przedszkolu ZSM2

aktualizacja: 2016-11-09 16:43:13     nr wiadomości: 29989     przeczytano: 4466     Ilość komentarzy komentarze: 0

3 listopada 2016 r. starsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 przedstawili przedszkolakom inscenizację lubianej przez dzieci bajki pt. „Smerfy”. Celem przedsięwzięcia było wprowadzenie najmłodszych w świat bajek i nauczenie, że obcym nie należy ufać, a przyjaciołom należy pomagać w potrzebie.

Scenariusz zawierał elementy śmieszne, np. pocałunek Hogaty i Gargamela oraz zmuszanie go do posprzątania domu. Dzięki intensywnym próbom nad inscenizacją i pomocy ze strony nauczycielki języka polskiego p. Anny Charmułowicz, poznaliśmy techniki pracy aktorskiej. Nauczyliśmy się pracy w grupie i odpowiedzialności. Na zakończenie maluchy otrzymały od nas kolorowanki, wspólnie tańczyliśmy i malowaliśmy twarze. Dziękujemy przedszkolakom, że obejrzały naszą bajkę i bawiły się z nami. Obiecujemy, że przygotujemy kolejne inscenizacje dla naszych przedszkolaków.

Uczniowie klasy VI a ZSM nr 2 w Grajewie – Karolina Kulesza, Natalia Rakowska

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.