SP przechodzą na naukę zdalną

aktualizacja: 2020-10-26 08:03:57     nr wiadomości: 43809     przeczytano: 2754     Ilość komentarzy komentarze: 2

Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, a także wszystkich klas szkół ponadpodstawowych, słuchacze placówek kształcenia ustawicznego oraz centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę zdalną.

owe zasady funkcjonowania szkół i placówek wchodzą w życie od soboty, 24 października i będą obowiązywały do niedzieli, 8 listopada br. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych będą funkcjonowały bez zmian.

Stacjonarnie pracują również szkoły specjalne w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych i młodzieżowych ośrodkach socjoterapii.

 

Dziś nagram rozpoczęcie nauki zdalnej jak świetnie to działa zapewne cały dzień będzie stracony
Napisał: Uczeń dodano: 2020-10-26 09:23:50

Ciekawe kto ze znajomych ministrów sprzedaję laptopy , bo teraz to będzie cyrk . I jak szkoły pomogą rodzicom to ogarnąć ,bo znając podejście dyrektorów i władz to tylko znajomi mogą liczyć na pomoc . A co z resztą , nikt się tym martwić nie będzie . No chyba że byłby to rok wyborczy to wtedy by pomoc była . Dobrze że ludzie zaczynają pamiętać co się dzieje .
Napisał: Michał dodano: 2020-10-26 11:57:44

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.