Rozśpiewane bliźniaczki z ZSM2

aktualizacja: 2016-11-23 19:13:52     nr wiadomości: 30116     przeczytano: 4842     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dnia 18 listopada 2016r. uczennice klasy IVc- Edytka i Zuzia Marchiel reprezentowały naszą szkołę na XIII FESTIWALU  GORĄCYCH  SERC- Przeglądzie Twórczości Artystycznej ph. ,, Mam Talent”.

Organizatorem Imprezy było Stowarzyszenie Szkoła naszą Szansą oraz Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie.

Celem przedsięwzięcia była twórcza wymiana i zdobywanie doświadczeń artystycznych, pokonywanie własnych słabości i tremy scenicznej, rozwijanie amatorskiej twórczości osób niepełnosprawnych w integracji ze zdrowymi rówieśnikami.

Na Festiwalu miały okazję spotkać się dzieci i młodzież z terenu powiatu grajewskiego oraz uzdolnione osoby niepełnosprawne, które mogły wspólnie bawić się i integrować, oglądając wzajemnie swoje występy artystyczne: muzyczne, teatralne i inne dotyczące tematyki przyjaźni, miłości, tolerancji i pomocy.

Rozśpiewane dziewczynki z Zespołu Szkół Miejskich nr 2 wykonały na scenie piosenkę pt. "Dobry znak" i zrobiły to bardzo pięknie. Gratulujemy im i życzymy dalszych sukcesów muzycznych!

Nauczyciele:
Gabriela Michalska
Artur Kłos - wychowawca

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.