Przedszkolaki z SP1 świętują

aktualizacja: 2019-12-03 18:06:48     nr wiadomości: 40907     przeczytano: 3529     Ilość komentarzy komentarze: 0

Światowy Dzień Misia 25.11.2019r.

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. 

W grupach przedszkolnych jak co roku święto pluszowego misia jest obchodzone bardzo szczególnie. Tego dnia każde dziecko przyniosło swojego najmilszego przyjaciela-misia. Spotkanie rozpoczęło się od zapoznania dzieci z jego historią oraz przypomnienia najsławniejszych bohaterów spotykanych w dziecięcej literaturze i filmach animowanych. Największą atrakcją był wspólna zabawa taneczna oraz malowanie twarzy. Uroczystość zakończono wręczeniem każdemu dziecku dyplomu z niezwykłym hasłem: „Przyjaciel Pluszowego Misia”.

 

Andrzejki 29.11.2019

Jak co roku na koniec listopada dzieci z grup przedszkolnych przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Przedszkolaki zostały zapoznane z historią obchodzenia Andrzejek oraz odgadywały zagadki. Dzięki gwiazdom, butom, serduszkom z imionami oraz innym wróżbom dzieci mogły dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości. Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również czas na słodki poczęstunek przygotowany wspólnie z rodzicami.

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.