Oferty i promocje

Praca dla dziennikarzy

Polska Press Sp. z o.o. Oddział w Białymstoku poszukuje kandydatów na stanowisko:

DZIENNIKARZ - REPORTER

miejsce pracy:

  • Grajewo
  • Łomża

Wybrane zadania:

  • zbieranie, przygotowywanie i opracowywanie materiałów tekstowych i zdjęć
  • budowanie i utrzymywanie kontaktów zawodowych
  • udział w akcjach redakcyjnych
  • realizowanie zleconych tematów
  • monitorowanie zdarzeń z zakresu powierzonej tematyki

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe lub nauka na ostatnich latach studiów
  • umiejętność sprawnego posługiwania się językiem polskim i pisemnego wyrażania myśli
  • rzetelność, kreatywność i dociekliwość
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i zdobywaniu źródeł informacji
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielne zbieranie informacji i formułowanie wniosków
  • umiejętność oceny faktów i informacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • pełną interesujących wyzwań pracę w zgranym zespole
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie uzależnione od wyników

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji w terminie do dnia 20 kwietnia 2015r. na adres: rekrutacja.bialystok@polskapress.pl

W temacie e-maila koniecznie proszę wskazać nazwę stanowiska i wybraną lokalizację.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz.883)".

DORADCA DS. KLIENTA

  • Białystok
  • Suwałki
  • Łomża
  • Grajewo

  • aktywna sprzedaż powierzchni reklamowej [prasa codzienna/tygodniki lokalne oraz wydania internetowe]
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • opieka nad klientami i budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych
  • zbieranie i analizowanie informacji handlowych poprzez system CRM

Wymagania:

  • wysoka motywacja do pracy
  • zorientowanie na cel, kreatywność
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • dobra organizacji pracy własnej,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: stałe + zmienne prowizyjne
  • satysfakcjonująca pracę w bardzo konkurencyjnym środowisku
  • przyjazną atmosferę pracy

Nie zapewniamy samochodu.

W temacie e-maila koniecznie proszę wskazać wybraną lokalizację.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.