Pożar na ul. Kopernika

aktualizacja: 2019-10-16 19:51:01     nr wiadomości: 40485     przeczytano: 9752     Ilość komentarzy komentarze: 7

16 października br. po godz. 14.00 dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie otrzymał zgłoszenie o pożarze w budynku wielorodzinnym przy ul. Kopernika w Grajewie.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia jednostek ochrony przeciwpożarowej ustalono, że pali się  pomieszczenie na parterze tzw. komórka, w której składowano różne przedmioty codziennego użytku (ubrania, książki).

W chwili powstania pożaru na piętrze obiektu przebywały dwie osoby i pies, którym pożar odciął drogę ucieczki. Strażacy przy pomocy drabiny ewakuowali wszystkich na zewnątrz. Kobiecie, która prawdopodobnie w wyniku silnego zadymienia podtruła się dymem, strażacy udzielili kwalifikowanej pomocy medycznej i przekazali Zespołowi Ratownictwa Medycznego, ten podjął decyzję o przetransportowaniu poszkodowanej do szpitala. Mężczyźnie na szczęście nic się nie stało.

- Dzięki sprawnej i szybkiej interwencji strażaków zawodowych i ochotników pożar szybko zlokalizowano i ugaszono, dlatego też wartość strat okazała się niewielka. Ze względu na duże zadymienie, wszystkie pomieszczenia w budynku należało przewietrzyć – mówi nam st. kpt. Arkadiusz Lichota, zastępca Komendanta KP PSP w Grajewie.

Akcję ratowniczo – gaśniczą prowadziło łącznie 13 strażaków. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Grajewie kierowali ruchem w obrębie zdarzenia, na miejsce przybyła także dyrektor i pracownicy Zakładu Administracji Domów Mieszkalnych w Grajewie.

 

e-Grajewo.pl

No tak czas na zime odmalowac mieszkanie... a kto zaplaci za to my podatnicy bo znajac zycie ci co tam zamieszkuja to pobieraja tylko zasilki... i nie.pracuja nogdzie
Napisał: Mm dodano: 2019-10-16 23:10:53

Mm ileż jadu aż mdli... brak empatii i współczucia, nie zaglądaj ludziom w portfel .. co Cię obchodzi z czego żyją .. WSTYD !
Napisał: Aga dodano: 2019-10-17 10:12:04

Do Mm i tu się mylisz bo akurat w tym budynku wszyscy pracuja lub sa na emeryturze.
Napisał: R dodano: 2019-10-17 10:27:01

Do Mm;czlowieku czy ty wiesz co piszesz ,czy pobieraja zasilki czy nie to sa ludzie ,ktorych spotkalo nieszczescie,a ty wyjezdzasz z taka gadka ,a gdyby to spotkalo ciebie ?.
Napisał: grazka dodano: 2019-10-17 11:18:35

Mm należy się jak psu gnat .Remont musi być a zapłacisz ty i ja .Masz rację żyją i to pełną gębą no i brzuchem.
Napisał: BaBunia dodano: 2019-10-17 12:22:15

Dlaczego wrzucacie ludzi do jednego worka obrażacie nie znając kto co i dlaczego.... Zawiść i nienawiść ludzka nie zna granic wstydzcie się anonimowe ludziki. Tam mieszkają również porządni ludzi którzy pracują lub są na emeryturze. Żal. Zero współczucia. Zerujecie na ludzkim nieszczęściu. PAMIĘTAJCIE KARMA WRACA!!!!
Napisał: Grajewianka dodano: 2019-10-18 00:29:37

BaBunia i Mm z jednego wiadra wala chyba to widać , ból dupki i nic więcej :) A niech Ciebie boli i to bardziej niz o tym piszesz ...Chamstwo i nic wiecej!!!
Napisał: eWka dodano: 2019-10-19 03:40:21

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.