Pościg za uciekającym BMW

aktualizacja: 2019-11-14 15:57:56     nr wiadomości: 40731     przeczytano: 10196     Ilość komentarzy komentarze: 2

Grajewscy policjanci, po krótkim pościgu, zatrzymali 31–letniego kierowcę bmw. Jak się okazało, mężczyzna kierował samochodem będąc pod wpływem środków odurzających oraz alkoholu. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, w minioną niedzielę na jednej z ulic Grajewa zauważyli bmw, które co chwilę hamowało i przyspieszało. Mundurowi postanowili zatrzymać samochód do kontroli drogowej. Funkcjonariusze wydali kierującemu sygnały do zatrzymania pojazdu, ten jednak zlekceważył je i nagle przyspieszył. Już po chwili 31-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w znaki drogowe.  Następnie wybiegł z bmw i zaczął uciekać. Tuż po tym, jak wpadł w ręce mundurowych okazało się, że kierował samochodem będąc pod wpływem alkoholu oraz środków odurzających. Potwierdziły to wstępne badania. W bmw policjanci zabezpieczyli też susz roślinny, który okazał się marihuaną. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Ciekawe jaką poniesie karę. Zakładam, że żadną. Bandyta.
Napisał: Krzych dodano: 2019-11-15 11:22:43

nie opstaje za nim,kare poniesie ale nie pisz,ze bandyta.Sam sobie bata ukrecil.Bandyta napada on nikogo nie okradl z tego zdarzenia.
Napisał: wxk dodano: 2019-11-19 22:18:03

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.