Policjanci z wizytą w PM 2

aktualizacja: 2010-01-19 20:44:04     nr wiadomości: 11091     przeczytano: 7296     Ilość komentarzy komentarze: 0

Grajewscy policjanci jak co roku przed feriami, w ramach akcji "Bezpieczne ferie" odwiedzają przedszkola i rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie podczas zimowych zabaw.

Dzisiaj policjanci spotkali się z dziećmi z przedszkola nr 2 w Grajewie. Przypomnieli najmłodszym, jak bezpiecznie bawić się i wypoczywać w czasie ferii zimowych.  Mundurowi zwrócili uwagę na zagrożenia, z jakimi mogą spotkać się zimą. W szczególności przestrzegali przed wchodzeniem na oblodzone stawy i jeziora czy zjeżdżaniem na sankach w pobliżu ulic.

Funkcjonariusze radzili  jak powinny postępować w momencie gdy zostaną zaczepione przez nieznaną im osobę. W związku z nadchodzącym dniem babci i dziadka dzieci otrzymały specjalne laurki. Na odwrocie laurek znajdują się ostrzeżenia, które mają uchronić osoby starsze przed oszustami. -źródło KPP w Grajewie

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.