Podlaskie Kolędowanie w p.o.Pio

aktualizacja: 2020-01-10 12:29:52     nr wiadomości: 41211     przeczytano: 11517     Ilość komentarzy komentarze: 2

Za nami koncert z cyklu Podlaskie Kolędowanie. 9 stycznia br. najpiękniejsze polskie kolędy i świąteczne piosenki zabrzmiały w kościele pw. Św. Ojca Pio w Grajewie. 

Mówi się, że śpiewanie kolęd jest najpiękniejszą formą modlitwy, do takiej modlitwy i wspólnego przeżywania zaprosili zebranych w kościele wykonawcy. To była prawdziwa, świąteczna i muzyczna uczta. Wokaliści – Ola Bieńkowska i Jacek Kotlarski wspólnie z zespołem akompaniującym wykonali m.in. Mario, czy już wiesz, Lulajże Jezuniu, Kołysanka dla okruszka, Przybieżeli do Betlejem, Mizerna Cicha, You Raise Me Up. Artyści przygotowali też muzyczną niespodziankę dla widowni - piosenkę Piękna i Bestia.

Utwory były świetnie zaaranżowane, a przybyli mogli podziwiać widowisko z profesjonalną grą świateł. Koncert prowadził pochodzący z Grajewa Paweł DąbkowskiPubliczność zasłuchana w przepięknie wykonywaną muzykę nie zauważyła jak szybko minął czas. Artyści otrzymali gromkie brawa, a gospodarz parafii ks. Dariusz Gosk serdecznie podziękował artystom za występ.

Podlaskie Kolędowanie to cykl siedmiu koncertów, odbywających się w naszym województwie. W najbliższych dniach artyści odwiedzą jeszcze Suwałki, Brańsk i Kozińce. Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury i Animacji w Białymstoku. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny!

 
Poniżej wideo z klimatycznego koncertu w Grajewie - zapraszamy!
fot. e-Grajewo.pl
 

A gdzie i kiedy była zapowiedź koncertu?
Napisał: Grajewianka dodano: 2020-01-10 18:38:33

Piękny koncert, szkoda ,że tak mało było nagłośnione w mieście, że tacy wspaniali wykonawcy będą
Napisał: jola dodano: 2020-01-10 21:03:25

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.