Piknik | Święto Kolorów

aktualizacja: 2020-10-03 09:13:51     nr wiadomości: 43486     przeczytano: 5171     Ilość komentarzy komentarze: 3
W parku z czołgami odbył się Piknik Organizacji Pozarządowych
 
Na wszystkich przybyłych czekało moc atrakcji przygotowanych przez lokalne stowarzyszenia. Nie zabrakło zmagań sportowych, wyzwań plastycznych i tanecznych oraz wielu konkursów z nagrodami.
A wszystko to przy muzyce na zywo w wykonaniu uzdolnionej młodzieży i seniorek z Grajewa. Przez cały czas trwania pikniku działał punkt konsultacyjno - informacyjny dotyczący przygotowywanej przez Miasto Grajewo Kompletnej Propozycji Projektu pn. "Grajewo- miasto efektywnie zarządzane i przyjazne mieszkańcom" w ramach programu "Rozwój Lokalny".
 
Organizatorem imprezy było Miasto Grajewo i Centrum Organizacji Pozarządowych. Współorganizatorami byli: Towarzystwo Przyjaciół 8 Pułku Strzelców Konnych, Morsy Grajewo, Klub Motocyklowy Motowilki, ZS Strzelec, KS Ookami, KS Maratonka, Uniwersytet Trzeciego Wieku, ZHP, OSP, Stowarzyszenie Kultura Niezależna i Stowarzyszenie Partita.

Zabawa świetna ale oby te kolory w tęczę nie ułożyły się, bo co ksiądz powie?. Powie, że to prowokacja LGBT. Mam nadzieję, że Grajewo nie jest zacofanym Kraśnikiem.
Napisał: ala dodano: 2020-09-26 16:59:57

....do ali...ty chyba z tęczowych, taka nowoczesna?? !!
Napisał: kazik dodano: 2020-10-02 23:49:49

Szkoda że takie imprezy nie są robione w niedzielę.Myslę że więcej osób by bylo
Napisał: Kasia dodano: 2020-10-04 20:07:17

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.