Pijany zlekceważył policjantów

aktualizacja: 2020-10-20 10:13:18     nr wiadomości: 43751     przeczytano: 2657     Ilość komentarzy komentarze: 0

Policjanci z Posterunku Policji w Rajgrodzie zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna nie zatrzymał się też do kontroli drogowej. 55-latkowi zatrzymano prawo jazdy, a on sam trafił do policyjnego aresztu. Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony weekend, na drodze krajowej 61, policjanci z Rajgrodu zauważyli volkswagena, który jechał środkiem drogi. Funkcjonariusze podejrzewając, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu, postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Kierujący zlekceważył jednak polecenia mundurowych i kontynuował jazdę. Już po chwili, nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany.

W trakcie czynności policjanci wyczuli od niego alkohol. Ponadto, 55-latek nie był w stanie samodzielnie wyjść z samochodu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a on sam noc spędził w policyjnym areszcie.

Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności - informuje KPP w Grajewie

 

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.