Pijany walczył z Audi

aktualizacja: 2020-05-25 17:01:25     nr wiadomości: 42442     przeczytano: 5030     Ilość komentarzy komentarze: 1

KPP Grajewo: Policjanci zatrzymali 25-latka, który uszkodził audi, a następnie uciekł. Samochód był zaparkowany na jednym z osiedlowych parkingów na terenie miasta, a wewnątrz przebywały dwie osoby. Młody grajewianin usłyszał już zarzut. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny grajewskiej komendy Policji, w piątek w nocy, otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu samochodu na jednym z osiedlowych parkingów. Dodatkowo, z zawiadomienia wynikało, że wewnątrz auta znajdowały się dwie osoby. Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że do zaparkowanego auta podszedł pijany mężczyzna i zaczął w nie kopać. Sprawca uszkodził przednią szybę oraz karoserię auta i oddalił się w kierunku pobliskich bloków. Policjanci bezzwłocznie zaczeli szukać młodego mężczyzny. Już kilka minut później 25-latek był w rękach mundurowych. Okazało się, że był pijany i nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Mieszkaniec Grajewa został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. 25-latek usłyszał już zarzut, do którego się przyznał.

Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

nie że grozi tylko od razu na 5 lat do paki i by się nauczył (chyba) szacunku do czyjejś własności a i jeszcze zająć mienie na poczet odszkodowania
Napisał: . dodano: 2020-05-26 20:58:50

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.