Pijany rozjechał rodaka

aktualizacja: 2019-10-23 10:27:11     nr wiadomości: 40533     przeczytano: 7073     Ilość komentarzy komentarze: 0

19 października br. w Szumowie doszło do tragicznego zdarzenia. Kierujący ciężarówką, obywatel Białorusi umyślnie miał przejechać swojego rodaka.

Z ustaleń śledczych wynika, iż Andrei K. znajdując się w stanie nietrzeźwości (0.97 mg/1 alkoholu w wydychanym powietrzu) umyślnie naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym w ten sposób, że kierując samochodem ciężarowym wraz z przyczepą i widząc, iż pokrzywdzony Dmitry M. znajduje się z przodu pojazdu kontynuował jazdę, w następstwie czego pokrzywdzony upadł na podłoże i dostał się pod pojazd, w wyniku czego doznał obrażeń ciała skutkujących zgonem na miejscu zdarzenia.

Sprawcy zdarzenia przedstawiono zarzut spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Zambrowie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

 
Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.