Pijany kierowca BMW

aktualizacja: 2021-01-20 09:23:31     nr wiadomości: 44608     przeczytano: 2945     Ilość komentarzy komentarze: 1

Policjanci z Rajgrodu zatrzymali do kontroli kierowcę bmw. Okazało się, że 55-latek był nietrzeźwy. Mężczyzna nie posiadał też uprawnień do kierowania. Zgodnie z Kodeksem karnym za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Posterunku Policji w Rajgrodzie w minioną sobotę, na jednej z dróg na terenie gminy, zauważyli osobowe bmw. Kierujący nim jechał całą szerokością jezdni. Wzbudziło to podejrzenie funkcjonariuszy, którzy postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Okazało się, że 55-letni kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania. Z kolei badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie.

Teraz mieszkaniec gminy Bargłów Kościelny za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. - KPP w Grajewie

 

Ot wiadomość dnia...zatrzymanie nietrzezwego kierującego....kolejna przechwalka policji hehe, po dzielnicowym który daje opal.Toz to ich praca. Czas może o pani ze spożywcza ja napisać ile bułek sprzedała czy pani z opieki ile zasiłków dala
Napisał: ... dodano: 2021-01-21 23:37:02

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.